Přejít na obsah

Vymena Pruchodky el svazku 5tych dveri :) (potrebuju poradit )


Fritol

Doporučené příspěvky

Cau potrebuju vymenit pruchodku 5tych dveri jak je nahore pro kabely do 5tych dveri mam ji jak emental. tak jestli ste to uz nekdo nedal potreboval bych vedet jestli jde celej svazeček vytahnout ze dveri a provliknout novou pruchodku nebo budu muset celej svazek vypinovat z konektoru a az potom to pujde protahnout .. diky za rady. :)

Editováno: , autor: Fritol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se to podarilo tou pruchodkou protlacit i s konektorem,ale delal jsem ze strany auta ne dveri,dole u svetel jsem mel konektor a protoze jsem mel rozdeleno oblozeni tak mi to prislo jednodussi,ve dverich je to na vice konektoru a prichyceno na vice mistech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ, JA SOM MAL TAKÝ PROBLEM V TEJTO ĆASTI , VYHADOVALO MI POISTKU NA STIERAĆE PO VIACERICH POKUSOCH/SPALIL SOM ASI 10 POISTIEK/SOM ZISTIL ŽE KABEL V PRIECHODKE JE POŠKODENÝ/EŠTE CHCEM UPOZORNIŤ ŽE NEBOL POŠKODENY PRIAMO V PRICHODKE ALE TROCHU DALEJ SMEROM DNU DO KAROSERIE PRESNE NA MIESTE TAKEHO KRUHOVEHO OTVORU V PLECU JE HO VIDIEŤ PO STIAHNUTI PRIACHODKY/TAKžE SO ROZPOJIL KONEKTOR PRI ZAD SVETLE POPOTIAHOL KABLY V MIESTE PRECHODU DO DVERI PšKODENE SOM OPRAVIL A OSTATNE SOM ROZšTIKOL DAL SO NA NICH BUžIRKU NATIAHOL PRICHODKU A SPäTNE SOM ICH ZOSPAJKOVAL/dufam že sa mi tam už žiadny kabel nepoškodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nemam prelomeny drat nic takovyho jen mam roztrhanou tu pruchodku tak ji chci vymenit za novou :/ co vim tak do tech 5tejch dveri vede akorat sterac, vyhrivani zadniho skla a osvetleni SPZ tojd vse :) tak snad se me to nak povede.. :) ale necham to az bude teplejc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
no ja nemam prelomeny drat nic takovyho jen mam roztrhanou tu pruchodku tak ji chci vymenit za novou :/ co vim tak do tech 5tejch dveri vede akorat sterac, vyhrivani zadniho skla a osvetleni SPZ tojd vse :) tak snad se me to nak povede.. :) ale necham to az bude teplejc.

ja som mal tiez trochu deravu tu priechodku, tak ked som vytesnoval piate dvere a predne sklo silikonom tak som aj priechodku a v pohode, krasne drzi silikon a je ako nova, tiez ma napadlo to vymenit ale ked som to videl tak sa mi do toho veru nechcelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno taky uz sem jí vyměnil :) poopravoval par prelamanych dratu :) a zase to slape jak hodiny :) akorat me stve ze sem nestihl zatmelit okolo okna tu gumu:( pod tou gumou je to pekne rozhnilý :) ale na to prdim .. zatmelil sem to a az to dohnije do velkyho stadia koupim plastove 5te dvere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
mno taky uz sem jí vyměnil :) poopravoval par prelamanych dratu :) a zase to slape jak hodiny :) akorat me stve ze sem nestihl zatmelit okolo okna tu gumu:( pod tou gumou je to pekne rozhnilý :) ale na to prdim .. zatmelil sem to a az to dohnije do velkyho stadia koupim plastove 5te dvere :)

oprava přelámaných drátů je na chvíli, pak to začne dělat zase, průchodku vyměň is celým svazkem, stojí asi 700Kč a vyplatí se to, na dalších 10 let máš pokoj, ten kabel koupíš nezacvakanej, takže se ti bude dobře protahovat, nedokážeš si představit jak jsem šílel při tom, ale po 3 hodinách bylo vše ok a tři prsty pořezaný ale vše už je ok a navíc třetí brzdové světlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...