Přejít na obsah

AutoJarov


karlos3

Doporučené příspěvky

Pánové, osobně si myslím že je problém s počty autorizovanejch servisů ... Je jich málo a tak proto, není na pečlivost, solidní přístup k zákazníkovi prostor.

Taky mám spolužáka ze střední školy, co dělá mechanika a když mu řeknu, že mi tam něco vrže nebo drnčí, řekne mi že je to dobrý, vždyť je to Škodovka ... :disgust:

Pro mě byla taky při koupě auta rozhodující sleva a přístup prodejce k individuálním úpravám a nakonec jsem koupil svoji FRS za 480 tKč s úrokovou sazbou na leasing 4,2%,

což je hodnota podobná Německu. Nejlepší byl prodejce v Brně, který mi řekl, že když chci u něj opravit auto co jsem u nich nekoupil, nemůžu se divit, že ta práce nebude na 100%,

protože z té koupě mýho auta jinde, jejich mechanici neměli ani korunu :kuk:

Jako by šéf každýmu zaměstanci autorizovaného servisu přidával peníze podle toho kolik prodají aut ... :doh

EDIT: vadná interpunkce

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k Menšíkovi do Karlína jezdí kolega už z druhym SI,taky tam měl pár menších incidentů,ale to spíš ohledně ceny,půjčení auta,řešení garance apod.,ale že by je nějak přechvaloval,to zas ne.....Jediné je tam dobrý že si k prohlídce i u auta v záruce můžeš přinést vlastní díly(oleje,filtry atd.),což se dnes už moc nemůže.

Proto píšu P.B. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, osobně si myslím že je problém s počty autorizovanejch servisů ... Je jich málo a tak proto, není na pečlivost, solidní přístup k zákazníkovi prostor.

Taky mám spolužáka ze střední školy, co dělá mechanika a když mu řeknu, že mi tam něco vrže nebo drnčí, řekne mi že je to dobrý, vždyť je to Škodovka ... :disgust:

Pro mě byla taky při koupě auta rozhodující sleva a přístup prodejce k individuálním úpravám a nakonec jsem koupil svoji FRS za 480 tKč s úrokovou sazbou na leasing 4,2%,

což je hodnota podobná Německu a nejlepší byl prodejce v Brně, který mi řekl, že když chci u něj opravit auto co jsem u nich nekoupil, nemůžu se divit, že ta práce nebude na 100%,

protože z té koupě mýho auta jinde jejich mechanici neměli ani korunu :kuk:

Jako by šéf každýmu zaměstanci autorizovaného servisu přidával peníze podle toho kolik prodají aut ... :doh

Jestli máš Marku pocit, že je jich málo, kup si Volvo a uvidíš teprve mazec... Škodovka má aut. servisů tři zadky a právě proto by se měli snažit o to si člověka získat a udržet, i když dneska je jejich hlavní náplň se starat o fleet auta a to je ten problém, co psal karlos - tam se jede na smlouvy a zase tak striktně ceny neřeší...takže vyděláno a práce dost.

Jinak za FRS jsme vykešovali 490 a k tomu zdarma další výbava v ceně cca 55tis + přihlášení zdarma. V červenci 2003, tedy v době jejího uvedení na trh a čekačky 2 měsíce z výroby, což většinou nebývá doba slev a ústupků ze strany prodejců. OII byla o kilo něco dolů, ale tam si to zase vezmou na servisování. Jak tu už zaznělo, líná huba, holý neštěstí, o ničem jiném to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Petře, o tom mluvím, že když mají spousty fleetů, kde na ceně a přístup moc nezáleží, těžko si zvyknou na nějakýho rejpálka co mu v záruce drnčí při studeným autě palubka.

Na to prostě nemůže být prostor ... a tím to je. Taky do toho hraje i to, že když má někdo služebáka, o nějaký drnčení se ani nezajímá :(

S tím Volovem to bude asi drsný ... Ale je vidět, že práce je dost a špatně se platí ... Proto klesá kvalita i dobrej přístup.

Kdybych nedělal tu práci co mě baví, asi bych si zkusil zařídit svůj autorizovanej servis Škoda s trochu odlišnými podmínkami.

Proč to v Rakousku nebo Německu jde a u nás nee?

Odpověď hledejte mezi námi ... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší byl prodejce v Brně, který mi řekl, že když chci u něj opravit auto co jsem u nich nekoupil, nemůžu se divit, že ta práce nebude na 100%,

protože z té koupě mýho auta jinde, jejich mechanici neměli ani korunu :kuk:

To je presne to o cem mluvim.... clovek pracujici v tomhle oboru si neco takovyho nesmi nikdy dovolit. Bohuzel vetsine lidi je to jedno, prijdou v radiovce s rohlikem v ruce, zaplatej cenikovou cenu a zas odjedou. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je celej život o tom, co si kde dokážeš vyjednat. a myslím, že zákazníků, jako je vorlajz, kterej přijde a vezme první cenu kterou mu prodejce dá je minimum. taky nevidim důvod, proč neušetřit a jet za ty prachy třeba na dovolenou, hlavně, to už tady asi padlo, přestal jsem číst ve chvíli, kdy jste se pro mě z nepochopitelnýho důvodu opřeli do žitnyho, že každej servis žije právě ze servisu, z prodeje aut už tolik ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě Jarov je tím znám řadu let.......pokud tam máš známého nebo měl bud jen rád a snad na tvém autě bylo jen dobře děláno!!!!!!!jeden můj kamárád tam pracoval také na docela dobrém postu a řikal podobné věci....a další věc jaké soldy na lidi praktikuji že :-))))))já osobně bych si tam auto nedal.....a tech servisů bude ale více......achjo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tech zarukach, ja jsem koupil auto v Pardubicich a jiz resim dobre 4 mesice vrzani predni sedacky u JeNe o tom ani nechteli slyset u ROSe se mi venovali a pokouseli se s tim neco delat, po trech reklamacich jsem zazadal o vymenu sedacky...rekli mi ze mi vymeni jen kostru sedacky a polstrovani nechaji(begy, vyhrivani, apod.) ... tak jsem ucinil nekolik hovoru s Bolkou a pristi tyden mam novou sedacku, ale zase je to o tom nebat se a proste kdyz nepovoli v servisu zavolat do Bolky. Pote co jsem volal do Bolky jsou u ROSe jeste milejsi...takze to neni jen o tom ze servis servisuje nejake fleety a firemni vozidla, chce to proste do nich sit a trosku si je vychovat, ted uz vidi ze se jen tak nedam a pote co mi vcera zacala vrzat loketka, tak mi jeste vymeni celou loketku...tot vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,to asi známe všichni......Na mě to taky zkoušel před časem nějakej novej reklamační technik na Jarově(takové to nejde,nelze vyměnit na záruku,to je běžné apod.žvásty)....No po takové ostřejší výměně názorů...on to byl spíš můj monolog se dostavil vedoucí servisu a bylo hned rázem vše o.k. a hned vše šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Willisi, uznavam ze mozna nemam dost zkusenosti, ale to, s cim jsem se zatim setkal byla vzdy tragedie. Kupoval jsem zatim jenom dve auta, jednal jsem s celkem asi 20 prodejci, z toho 10 pouze emailem, nicmene na VSECHNY plati to, co jsem napsal. Uroven vystupovani cca jako taxikar v mercedesu pianu z roku 1986, psanej projev vrcholici pojmem 'cenova nabYdka'....

O mechanicich bych jenom opakoval to, co uz tu napsali jini.

Nejlepsi byl jeden majitel autosalonu... pres sedivej oblek, nejspise jeste z maturitniho plesu, navlecena kozena bunda, falesny rolexy a zlatej prsten s cernym kamenem na malicku.... asi driv delal zelinare.... lol

Určitě dáš vědět, kde a jak si vyděláváš ty a přijdeme tě ohodnotit, dle tvých výrazů a obratů odhaduji, že v obchodě ne... PS :rád se popřípadě s tebou setkám osobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tu neřekl, že beru první cenu... jen už jsem alergickej na lidi, co otevřou dveře krámu, ani nevíš co chtěj a už se ptaj na slevu... a aby zákazník určoval cenu výrobku, to už je moc!!!

no což, z těch obchodů si děláme tržnici sami... budem jak vietnamci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě dáš vědět, kde a jak si vyděláváš ty a přijdeme tě ohodnotit, dle tvých výrazů a obratů odhaduji, že v obchodě ne... PS :rád se popřípadě s tebou setkám osobně

Obavam se, ze paklize nejsi pilot dopravniho letadla, jen tezko muzes ohodnotit moji praci.

Uznavam ze tech cca 20 prodejcu se kterymi jsem mel tu 'cest' je maly vzorek, a neni vhodne posuzovat podle nich vsechny ostatni. Obavam ze vsak, ze dle zkusenosti ktere jsou tu popsane, to bude jinde dost podobne, specielne to co napsal Pentadius, nad tim fakt zustava rozum stat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porsche Brno ... drahe.

ROS ... pristup dobry, snazi se, ale jsou tam asi taky nejaci hnupi technici, protoze dokazi zkurvit i usazeni plastu na sedacce.

Mel jsem docela dobre zkusenosti s KEI autocentrem, ale mam ho hodne z ruky, tak se snazim aspon neco naucit lidi u ROSe :)

musis vedet za kym jit v porsche a jde to i fuskou za dobre penize v pracovni dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze paklize nejsi pilot dopravniho letadla, jen tezko muzes ohodnotit moji praci.

díky bohu, že nepřijdeš do přímého kontaktu s lidma co s vámi letí... to by pak o dopravních pilotech mluvili jako o hulvátech... protože tak jsi se tu dnes prezentoval! nic ve zlém! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...