Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

Hm tak to už nestihnu, 4 roky už sou pryč...

Ty 4 roky jsou na vadu laku...ale samozřejmě na orezliny je doba 10 let ..

A jak řiká DODO, prostě to zkus a trvej na tom, že to chceš opravit...

Těhle reklamací už bylo hodně a tak se s tim v Boleslavi smířili, že to musí řešit ...

A když Ti to uznají, tak se v servisu domluvíš, ať fouknou i celou střechu za nějakou kačku do kapsy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi strach mam z toho ze netrefi barvu...

Myslite ze bude problem kdyz jeden servis nebyl delanej v autorizovanem servisu (po predchozim majiteli)?

No tak s tímhle by problém mohl být, protože Mladá Bolesalv chce, aby serviska byla řádně vyplněna...

Ale neřeknu Tě to na 100%..nejjednoduší bude, když zajedeš do servisu a tak teprve uvidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak po precteni tohoto tematu se hlasim taky k MR2005 a zacinajicimu reznuti od gumy dveri na zadnim blatniku. Chci se zeptat jak moc sel pozde predchozi majitel ze uz chteli platit? Ja koukam ze u me predchozi majitel sel take napr misto v 60t v 63t. a pak jeste jednou zas o dva mesice pozdeji. Mam tedy ocekavat taky problem ?

Jinak mate tip na salon v Praze kde nebude problem

Hele já to mám taky starší než 4 roky a ty orezlá místa reklamovat šly. Kdyby předchozí majitel nešel 2x pozdě na servisku, tak bych to měl zadarmo. Nevím jak to bude s tou střechou, ale být Tebou zkusil bych to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po precteni tohoto tematu se hlasim taky k MR2005 a zacinajicimu reznuti od gumy dveri na zadnim blatniku. Chci se zeptat jak moc sel pozde predchozi majitel ze uz chteli platit? Ja koukam ze u me predchozi majitel sel take napr misto v 60t v 63t. a pak jeste jednou zas o dva mesice pozdeji. Mam tedy ocekavat taky problem ?

Jinak mate tip na salon v Praze kde nebude problem

Zdravim... předchozí majitel šel na garančku v 34 tisíc km místo 30.... Myslim, že tohle je pořád v normě, s tím by problém být neměl ...

Určitě to chce hned do servisu a reklamovat, pokud nepochodíš a budou se nějak vymlouvat....Zkusim další servis ...

Mladá Boleslav o tomhle problému už asi hodně ví, takže z jejich strany bude určitě souhlas ....

Jestli můžu poradit, zkus se podívat taky na kapotu, u hodně aut to také rezlo, je to ten vnitřní lem, když kapotu otevřeš ....

Můžeš hodit nějaké foto??? Docela by mi zajímalo, jak to každýmu rezne :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam zasebou navstevu v autorizovanem servisu , samozrejme jsem byl prvni s touto zavadou, jeste to nikdo nikdy nevidel ,a to se na to sli podivat tri lidi . Na zacatku bylo videt ze hledaj proc by to nemuseli resit..zaznamy v servisce, kdy sem na to prisel proc sem to nehlasil drive, dale ze to auto bylo zrejme tukle zepredu, ale po tom co jsem jim rekl ze se nemusej bat ze podle lidi z fora je to jiz nekolikatej pripad, ze staci ofotit, pockat na schvaleni, prelakovat vymenit gumy a odevzdat me auto :-) zacli konat a tak ted budu jen cekat co jim skodovka rekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypada na rychlou akci, schvalena vymena vsech gumovych tesneni, oprava a prelakovani na vsech reklamovanych mistech, objednan jsem na pondeli a do patku to snad ztihnout vratit ,pak sem hodim foto po oprave :-)

Zdravim..tak to gratuluju...Myslim, že si měl uplně nejrychlejší rozhodnutí o opravě, než my všichni :)

Budou Ti dávat i novou kapotu a nebo to budou opravovat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi uz to moc nezkoumaj, kdyz maji vice pripadu, treba nakonec udelaj svolavaci akci :-)

Kapotu rikal ze taky "jen" opravej , skoda... vymena by byla lepsi.

No to by byla lepší..to se divim, že Ti nedali novou...protože většinou jí dávají ...

No ale hlavně, že to opraví...auto bude zase jako nový ... Tak potom napiš jak to všechno dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

To jo, ale koho by napadlo na 4 roky starém autě hledat nějakou rez?

Tam asi v tom těsnění udělali soudruzi z NDR chybu.

Protože teď když jedu přes větší nerovnosti tak slyším, jak se ty těsnění

žvýkaj. Ale to žvýkání je snad měkčí a tak snad znovu neodřou karoserii. :aggressive:

Vypadá to na docela špatnou tuhost celé karoserie... :feve:

Jinak k té kapotě:

Já jí mám vyměněnou, protože u těch starších byl špatný technologický postup svařování lemu.

Po novu by to už reznout nemělo (voda nezůstává). Zase mě ale síří, že když se opravdu na tu kapotu zaměřím,

tak poznám trošku jiný odstín. Původní karoserie je jakoby víc do zelena a kapota spíš do modra... :feve:

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, toho se bojim nejvíce, že to svedou na vadu laku a ta je jenom 3 roky, takže bych pěkně odstrouhal ... Kdyžtak bych musel vyhledat nějakýho šikovnýho lakýru, kterej by mi to dal pěkně do pořádku, koupil bych ty kryty práhů od Škodovky a snad by to nějakej rok vydrželo.

Tak já už mám za sebou záruční opravu . Nechal jsem to nahlásit u Autocentrum Spojovací Praha ,serviska samozrejmě musí být vedená, technik to nafotil a poslal do škodovky, škodovka se k tomu vyjádřila do druhého dne a lakovali mi znova celý rám,všechny dveře byly dole, včetně zadních boků,ten kus střechy co jsou v něm hagusy, vyměnili boční skla ( vyřezali je)a dali nové gumy do všech dveří. Až na malé neduhy na novém laku( kapka bezbarvého laku a mírě jiný odstín) jsem celkem spokojený trvalo to celkem 14 dní.Teď to jde hůře zavírat než si prý sedne těsnění. Petr

Editováno: , autor: petr90210
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jeto se zarukou u auta z dovozu (FR) s platnou serviskou proste radne servisované auto? je stejna jak kdyzbych si auto koupil sam a mel ho jenom ja od zacatku? protože podobne vydreny lak jakto mel kolega na fotkach mam i ja u dverí ridice :(

Editováno: , autor: mcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jeto se zarukou u auta z dovozu (FR) s platnou serviskou proste radne servisované auto? je stejna jak kdyzbych si auto koupil sam a mel ho jenom ja od zacatku? protože podobne vydreny lak jakto mel kolega na fotkach mam i ja u dverí ridice :(

Zdravim ... koukám, že nám to nějak přebejvá :) To si asi v Mladý Boleslavi drbou hlavy ...

No podle mě, pokud je auto řádně servisované, tak je jednom z jakého státu je ... Zajeď do škodovky a uvidíš.

Já myslí, že Ti to uznají ... potom dej vědět, jak si dopadl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...