Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

Jo to určitě. Navíc bych neřekl, že minulý majitel byl nějaký flákač. O auto se jinak staral dobře. Ale prostě auto bylo služební (jeho auto i firma) a 4 roky už odepsány tak to prodal.... Zkusíš to řešit tou zárukou???

Aha...no já už to řešim přes měsíc tou zárukou, ale snad už by to měli uznat. Tenhle nebo příští týden se mi prej ozvou a naplánujeme opravu. Tak snad to vyjde...Jinak jak si psal s tim silikonovým sprejem, tak jako na potvoru když jsem auto přivezl a všiml jsi těch reznutejch částí, tak jsem na to nastříkal silikonový sprej, aby to dál nerezlo (aby to bylo mastný a nedržela se tam voda) ...Tak snad to vadit nebude a ten olej se z toho dostane, když se to bude stříkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo já mám ale 12/04 dokonce, druhej majitel a najeto 109 tisíc km. Jak si psal že si toho musí všimnou každej, není pravda.. pořád kolem auta běhám až mi za to manželka nadává ale těch rých jsem si všiml až když jsem si to tu přečetl a šel se podívat..

zítra Vám sem hodím fotky, aspoň otestuju ten nový foťák..

mjo, do servisu jsem volal, tam co jsem řešil reznutí 5tých dveří, a prý to sepíšeme a bude to ok.. bylo vidět, že vědí o co go..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK Pošli foto.

A že vědí o co jde??? U nás v autor.ser. mi řekli abych to začal řešit. 1100kč/hod. lakýrnické práce u nich je pěkná pálka. Zkusím reklamaci, jinak mám lakýru (ale hodně vytíženého)

Ještě než půjdeš na reklamaci, tak Tě dám jeden typ :) , nevim jestli mi za to nebudeš nadávat. Zkus otevřít kapotu a podívej se na přední hraně, která dosedá na náraztník, tak to taky bývá orezlí ... To jsem taky reklamoval.

No ona je jedna věc to nalakovat a druhá věc je hlavně to, že Tě musí vyměnit všechny těsnící gumy na dveřích za měkčí, aby se to už neopakovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DODO- KOLIN

K Pošli foto.

A že vědí o co jde??? U nás v autor.ser. mi řekli abych to začal řešit. 1100kč/hod. lakýrnické práce u nich je pěkná pálka. Zkusím reklamaci, jinak mám lakýru (ale hodně vytíženého)

Zkus INPRO Čáslav, mají tam nesrovnatelně lepší přístup oproti Loudovi a zajímavější ceny.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak dnes jsem byl v autor.serv. a vše mi bylo ofoceno a zítra to pošlou do Škodovky.

Prý za výsledek neručí, ale už to tam také měli a reklamace byla uznána.

Takže to stříli v rámci reklamace a gumové těsnění si musel ten majitel hradit sám.

¨

Tak jsem zvědav jak dopadnu.Jo a Carlito, není to druhem barvy, ale spíš typem těsnění.

Měli tam prý na reklamaci různé barvy....... Spíš jde o datum výroby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak dnes jsem byl v autor.serv. a vše mi bylo ofoceno a zítra to pošlou do Škodovky.

Prý za výsledek neručí, ale už to tam také měli a reklamace byla uznána.

Takže to stříli v rámci reklamace a gumové těsnění si musel ten majitel hradit sám.

¨

Tak jsem zvědav jak dopadnu.Jo a Carlito, není to druhem barvy, ale spíš typem těsnění.

Měli tam prý na reklamaci různé barvy....... Spíš jde o datum výroby....

Zdravím...tak já už mam reklamaci uznanou ;) ...Ještě se s nima musím domluvit na termínu a co všechno mi bylo uznáno. Tak doufam, že ty těsnící gumy si nebudu muset platit sám..uvidíme .... Ještě se musím domluvit jak se to bude stříkat, aby kvůli tomu nerozebrali celé auto, to by mi asi trochu vadilo, protože už by to všechno nepasovalo, jak má..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak dnes jsem byl v autor.serv. a vše mi bylo ofoceno a zítra to pošlou do Škodovky.

Prý za výsledek neručí, ale už to tam také měli a reklamace byla uznána.

Takže to stříli v rámci reklamace a gumové těsnění si musel ten majitel hradit sám.

¨

Tak jsem zvědav jak dopadnu.Jo a Carlito, není to druhem barvy, ale spíš typem těsnění.

Měli tam prý na reklamaci různé barvy....... Spíš jde o datum výroby....

Hm... mam 11/2005 . A lak na tych miestach je ako novy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi šťastný majitel :) ..buď jedině rád, že nemusíš řešit reklamaci

Napada ma , ci to nemoze byt nedokonalou starostlivostou o tie gumy. Ja som od kupy auta pravidelne 2x do roka natieral tie gumove tesnenia silikonovym sprejom, alebo pripravkom na to urcenym. Ono to pravdepodobne stratilo pruznost a klzkost , no a to ten lak pri neustalom otvarani-zatvarani odralo az na kov :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi o tom něco četl zpět tak víš, že silikonem se zásadně nic stříkat nemá!!! Pak ty silikonem infikované místa již nejdou nikdy nalakovat. Nicméně mám několikáté auto a nikdy jsem nic podobného (natírání těsnění dveří) nedělal. A o tom že ta guma je vystárlá se dá pochybovat. Vše stárne, ale 4 roky není žádné stáří.... Spíše se v gumárenské firmě něco nepodařilo namíchat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi o tom něco četl zpět tak víš, že silikonem se zásadně nic stříkat nemá!!! Pak ty silikonem infikované místa již nejdou nikdy nalakovat. Nicméně mám několikáté auto a nikdy jsem nic podobného (natírání těsnění dveří) nedělal. A o tom že ta guma je vystárlá se dá pochybovat. Vše stárne, ale 4 roky není žádné stáří.... Spíše se v gumárenské firmě něco nepodařilo namíchat.....

Tak to vas fakt lutujem ....je to zase krasna vizitka koncernoveho auta II triedy . Proste Skoda nikdy nebude 'W' .... a najhorsie je, ze si to mysli uz kazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja to mam na svem aute (05/2005) take. V autonove Brno mi to jako reklamaci neuznali, a prodali mi tuzku za 160kc at si to opravim sam, ze lakyrnici delaji takove male plochy neradi. A to odrene ze je zpusobeno prachem na tesneni ktere je dan za to ze se mi nespini ram kolem dveri jak treba u Fabie. O novejsim mekcim tesneni ze nic nevi. To je odpoved garancniho technika v autonove .... hanba co. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam na svem aute (05/2005) take. V autonove Brno mi to jako reklamaci neuznali, a prodali mi tuzku za 160kc at si to opravim sam, ze lakyrnici delaji takove male plochy neradi. A to odrene ze je zpusobeno prachem na tesneni ktere je dan za to ze se mi nespini ram kolem dveri jak treba u Fabie. O novejsim mekcim tesneni ze nic nevi. To je odpoved garancniho technika v autonove .... hanba co. :aggressive:

Zdravim..tak to Tě ten technik slušně poslal do pr.... :) ..Promiň, že jsem tak sprostej, ale je to tak. S prachem to nemá nic společného, je to prostě tvrdým těsněním...Mě tu reklamaci potvrdili..Byl jsem se tam domluvit a vysvětlili mi jak se to bude stříkat a hned sme se domluvili na termínu. Takže snad to všechno dobře dopadne. Jinak tu tužku mam taky, přetírám tim otlučeniny od kamínků, ale stejně je to prostě vidět, tak nevim jak by to vypadalo, kdyby si se pustil s tou tužkou do zatírání těchto odřenin na dveřích ....

Poradil bych Tě, aby si zkusil jiný autorizovaný servis ... Tobě to už taky rezne a nebo to máš jenom odřený??

Protože jestli Tě to nerezne, tak by to mohli hodit na vadu laku a ta je jenom 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě máte pravdu oba. Je to způsobeno kombinací tvrdého těsnění a prachu. Prach ten lak pak vydře. Autorizované servisy a Škoda by se tomu měli postavit čelem a ne (_!_)

Já ty fotky mám do Škodovky poslaný už 14 dní a zatím žádná odezva......

Když to neuznají tak to zkusím jinde. Ikdyž nevím, jestli to pomůže, protože to posuzuje opravdu Škodovka. Spolu s fotkama tam posílali i VIN a kopii servisní knížky.

A to že se lakýrníkům dělají malá místa špatně je sice pravda, ale Tobě to může být fuk. Zkus to jinde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě máte pravdu oba. Je to způsobeno kombinací tvrdého těsnění a prachu. Prach ten lak pak vydře. Autorizované servisy a Škoda by se tomu měli postavit čelem a ne (_!_)

Já ty fotky mám do Škodovky poslaný už 14 dní a zatím žádná odezva......

Když to neuznají tak to zkusím jinde. Ikdyž nevím, jestli to pomůže, protože to posuzuje opravdu Škodovka. Spolu s fotkama tam posílali i VIN a kopii servisní knížky.

A to že se lakýrníkům dělají malá místa špatně je sice pravda, ale Tobě to může být fuk. Zkus to jinde!

No musíš být trpělivej...já to tam měl přes měsíc, než se škodovka vyjádřila a povolila opravu. V pondělí to tam vezu. Na lakování toho bude opravdu hodně, protože to mam odřený i na rámu dveří..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rám mám taky odřenej (hlavně okraje). Pořádně jsem prohlédl i přední kapotu, a tam toho je také dost. Ale tu budu řešit individuálně (mám ji potlučenou od kamínků a poškrábanou).

Přeji hodně štěstí!!! Hlavně ať neudělají víc škody než užitku!!! :aggressive:

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...