Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

No rám mám taky odřenej (hlavně okraje). Pořádně jsem prohlédl i přední kapotu, a tam toho je také dost. Ale tu budu řešit individuálně (mám ji potlučenou od kamínků a poškrábanou).

Přeji hodně štěstí!!! Hlavně ať neudělají víc škody než užitku!!! :aggressive:

No tu přední kapotu mám taky..ale na tu se škodovka zatím nevyjádřila. Kapota není takovej problém, protože je to vyměnitelný díl a to budu řešit také až potom. No jsem zvědavej jak to všechno dopadne. Až auto bude hotový, tak určitě napíšu jak to všechno dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 16 dnech v servise mám přelakovaná všechna poškozená místa a vyměněné těsnění dveří v rámci záruky. Vizuálně to vypadá super, velká spokojenost. :palec2:

P.S. To nové těsnění je vážně z úplně jiné gumy

Tak to gratuluji, já vezu auto do servisu v pondělí, tak doufám jenom, že to nebude trvat tak dlouho. To nové těsnění jsem už také viděl a je to uplně o něčem jinym. Výrobci bych za to starý těsnění nejradši utrhnul hlavu.

A co Tě všechno lakovali?? Lakovali Tě i dveře a rám střechy?? Je to poznat, že je to stříkané??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré je nafotit postižená místa a napsat něco v duchu, že si nejseš vědom žádného opomenutí ze své strany co se údržby týká (pokud to tak tedy skutečně je ;) ).

Předpokladem, aby si měl vůbec šanci na úspěch, je mít vyplněnou servisku. Pokud ji nemáš, myslím že nemá moc význam se po uplynutí záruky na ně obracet. Jinak co se týká vyjádření servisu, sám jsem čekal skoro měsíc. Až moje následná osobní komunikace s Boleslaví byla velmi velmi velmi rychlá. Navíc profesionální a vstřícný přístup. :palec2:

Editováno: , autor: Johny1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, když jsme uz toho rezavění,sundával jsem zadní plast z pátých dveří a jsou tam ty kovové spony, které při vytažení a znovu zasunutí odřou lak v místě toho obdélníkového výřezu, do kterého se zacvaknou.mám to nějak ošetřit barvou, nebo se nic nestane a nebude to rezavět?Jestli s tím máte zkušenost, rád bych věděl co s tím.Díky

post-31954-1247901442_thumb.png

Editováno: , autor: Luk1s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ted byl v Autospectru v Brne Slatine a tam ty vypilovany mista od gum zkoumal garancni technik lupou protoze neveril ze je to do laku. Pry se s tim jeste nesetkal ze by to nekdo reklamoval, ze jede pristi tyden do Boleslavi a zepta se na to, tak mam za 14dni zavolat .... Rikal ale ze pokud je to tesnenim ze zaruka je dva roky ... no uvidim co mi rekne, kdyztak zajedu do toho Olomouce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem včera volal do autor.serv. a tam mě řekli, že tu reklamaci Škodovka nejspíš uzná, nicméně to chtějí poslat rozdělené na díly. Dnes to snad ten technik udělá (roztřídí fotky) a pošle. Mám si zavolat příští týden. Prý mám být trpělivý (jsou dovolené). To chápu, nicméně je to v řešení již 2. měsíc. Zatím to nepálí-narezlá místa ještě chvilku vydrží. No snad to stihneme do zimy :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera volal do autor.serv. a tam mě řekli, že tu reklamaci Škodovka nejspíš uzná, nicméně to chtějí poslat rozdělené na díly. Dnes to snad ten technik udělá (roztřídí fotky) a pošle. Mám si zavolat příští týden. Prý mám být trpělivý (jsou dovolené). To chápu, nicméně je to v řešení již 2. měsíc. Zatím to nepálí-narezlá místa ještě chvilku vydrží. No snad to stihneme do zimy :aggressive:

No musíš vydržet, protože ten kdo o tom rozhoduje v Boleslavi byl prý nemocnej, takže mě se to trochu taky protáhlo, když schvalovali jestli mají dát novou kapotu nebo ne. Ale myslim, že Tě to na 100% uznají, když to uznali i mě. Máme sice smůlu, že máme tu Island barvu, protože lakýrník mi říkal, že tahle barva je snad nejhorší na stříkání, že jde špatně trefit...Tak sem na to zvědavý :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou máme super barvu. A víš jaká je nejhorší pro trefení? Bílá! Má prý nejvíc odstínů..... člověk by to ani neřek......

No servisu dám ještě týden, pak to začnu řešit jinou cestou.

Jako barva je to pěkná, to neřikam že ne :) ... O tej bílej sem taky slyšel...ta se mi hodně líbí na vládních autech jako BMW 7, AUDI A8 a S-klasse.

No před chvílí mi volali ze servisu, že to už to budu mít odpoledne hotový, tak sem na to opravdu zvědavej jak to všechno dopadlo..

Zejtra dopoledne pro auto sjedu ..tak potom napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek pánové, teď mi volali ze servisu:

rámy dveří jsou uznány a o dveřích se ještě jedná. Dostanu i nové těsnění..... Nicméně bývalý majitel prošvihnul 2x servisku (šel opožděně) a tak to bude s 20% účastí....

Lepší než 100%.... Hodina lakýry stojí kolem 1200,- a těsnění 3000,-

Jo a asi jsme zapoměli ofotit kapotu, tak tam budu muset znova.....

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To RemyZero:

Tak to gratuluju! Hlavně ať to jezdí! Bojím se toho jak to udělaj mě...

Zatím ahoj

Já jsem se toho taky docela bál .... Protože když sme měli mercedesa taky na garanci s lakem, tak to nastříkali uplně hrozně...Ale Octavka dopadla fakt dobře..

Hlavně aby to už nevylezlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...