Přejít na obsah

Kdy přezouváte?


AMartyn

Doporučené příspěvky

Čau,tak co...kdy přezouváte na letní?

Dnes 4. 3. 2009 Oblačno 8 cstupňů C

Zítra 5. 3. 2009 Zataženo Déšť 7 stupňů C

Pátek 6. 3. 2009 Zataženo Déšť 6 stupňů C

Sobota 7. 3. 2009 Zataženo Déšť Sníh 4 stupňů C

Neděle 8. 3. 2009 Zataženo Déšť Sníh 6 stupňů C

Pondělí 9. 3. 2009 Zataženo Déšť Sníh 3 stupňů C

Úterý 10. 3. 2009 Zataženo Déšť 3 stupňů C

Středa 11. 3. 2009 Oblačno Déšť 4 stupňů C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som dal letne 15.2. lebo bolo vonku 17 stupnov poobede a 23.2. som uz zas prezuval na zimne po tom, co na cestach napadlo asi 10cm snehu... takze si tiez velmi rad necham poradit od nejakeho odbornika, lebo sa mi to nechce stale prehadzovat - ako by som inej roboty ani nemal.. :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude teplota v průměru nad 8°C....ještě je to počasí falešný, u nás to vidím tak na duben - ale nemůžu se už dočkat :) PS: radší si sjedu nějkej ten mm navíc, než se ploužit ve sněhu na letních a čekat kdy mi to ustřelí.

asi mas pravdu, na snehu na letnych som v ten spominany den smeroval na zvodidla 2 krat (a to bol len poprasok este na ceste), ale nejako som to zrovnal nakoniec nastastie.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože jsem loni přezul začatkem března kdy bylo 12st a po 14dnech napad sníh zrovna když jsem musel na trasu o 200km a ráno narychlo přezul zpět na zimni letos počkám až na první jarní den ale pouze když teplota bude nad 10st,jinak až na konci března.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...