Přejít na obsah

Matador - MP42


Feroaaa

Doporučené příspěvky

'Feroaaa' ano, mam s nimi skusenosti, inak by som ti ten link sem nedaval. tento tyzden som od nich kupoval gumy, posielaju ich kurierskou firmou DPD, k cene gum si pripocitaju 140sk co nie je take strasne. sice to netrvalo 2-3 dni ako maju uvedene na stranke, ale tak cca 10dni, ale ja som objednaval troska netypicky rozmer 195/45 R16 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Feroaaa' ano, mam s nimi skusenosti, inak by som ti ten link sem nedaval. tento tyzden som od nich kupoval gumy, posielaju ich kurierskou firmou DPD, k cene gum si pripocitaju 140sk co nie je take strasne. sice to netrvalo 2-3 dni ako maju uvedene na stranke, ale tak cca 10dni, ale ja som objednaval troska netypicky rozmer 195/45 R16 ;)

hh, fajn tiez idem s tejto stranky kupovat len som sa potreboval rozhodnut ktore, chcel som aj elektrony kupovat alee asi nebudu peniazky nato, chcel som trocha vylepsit vzhlad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vikino: jojo vím, já to tam dal hlavně kvůly tomu aby nezačla diskuze jestli je, nebo není BFGoodrich china ;) ....ještě jsem je teda nejel, můj názor na ně je typu "jedna bába povídala" ale tou bábou byl maník z pneuservisu a sám sobě kšeft nedělal, páč mi je doporučil ale sám je skladem neměl :) Jináč na Matadorech nalítáno ažaž a vážně nespokojenost :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pneumatiky Matador MP35 jsem dostal s novým autem, rychle se sjíždějí a v zatáčkách moc nedržely.

Teď jsem si koupil elektrony a k tomu pneumatiky Pirelli Drago P5000. Měsíc na nich jezdím a

můžu říct že rozdíl je obrovský. Dobře sedí na silnici za mokra i za sucha. Ale na gumách se moc nevyplatí šetřit

záleží jak si kdo cení auto a sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

feroaaaa :

vykasli sa na lacne pneu. je to 100 krat overena pravda. dosetri a kup si kvalitu. ja v aute vozim zenu, deti....

navyse tie matadory, co som mal pri kupe auta sa vzadu ojazdili na pilku, nech som robil co som robil. a potom to hucalo na dialnici jak svina.

a na mokrej ceste to nebrzdilo.

nech ziju bridgestone ER300.

...terazky tu citam o bridgoch a pilke :

UZAVŘENÉ RAMENNÍ ŽEBRO: Snižuje hlučnost a zvyšuje komfort jízdy omezením vzniku pilovitého opotřebení ramen. Širší drážka zajišťuje dokonalejší odvod vody.

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...