Přejít na obsah

Carbonový panel


Lala

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Nevíte,jestli někdo vyrábí polepy (carbonové)na středový panel kolem radia,na popelík a kolem řadičky ve stejném odstínu jako jsou lišty ve dveřích origo elegance?

Díky.

Největší :feve: nabídku jsem viděl u Milotecu, Ale nevím jestli carbon. Já tam dal imitaci hliníku v pryskyřici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší :feve: nabídku jsem viděl u Milotecu, Ale nevím jestli carbon. Já tam dal imitaci hliníku v pryskyřici.

myslim, ze v tom samem to nikdo nedela, milotec to ma hodne do stribrna, taky jsem to hledal, uplne slintam z toho carbonu co se ted dava do OII FL, bohuzel ten ramecek nejde do klasicky OII, to me fakt.... mrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze v tom samem to nikdo nedela, milotec to ma hodne do stribrna, taky jsem to hledal, uplne slintam z toho carbonu co se ted dava do OII FL, bohuzel ten ramecek nejde do klasicky OII, to me fakt.... mrzi

Jj. Milotec je takovej kýčovitej, ale myslím,že jsem to někde viděl. Kdybych to našel, ozvu se. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, mně se moc líbí ta imitace broušenýho hliníku, ale informoval jsem se, že to upravujou pouze na demontovaných dílech, a s demontáží a opětovnou montáží dekorativních lišt na dveřích je trochu problém.

Zdar. Jo asi to je trochu práce, ale stojí to za to. Já tam mám Milotec a nic moc. Je to imit. Hliníku,ale moc lesklý. Asi to vezmu smirkem. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic v zlom..ale ku elegancii to ma daleko ;) ...myslim ze najlepsie je kupit setky listy z facu ;)

Lišty se koupit dají,ale mi se hlavně jedná o středový panel,popelník a rámeček kolem řadičky a někdo tady psal,že to nepasuje(aspoň ten středový panel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pasuje setko okrem stredoveho..ale ak vymenis panel climy tak bude pasovat aj ten...

jasne ne kazdemu sa ce vyvalit prachy za vymenu klimy...ale aspon mas ten ramcek origo..a nevyzera to tak lacne ako tie folie..moj nazor..ja by som si foliu nikdy nedal na to...ktovie ako to s nou je pri extremnych teplotach ked auto stoji na 30°-35°...a pecie na to to najvacsie slnko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...