Přejít na obsah

Špatný čas na přístrojovém panelu a infotaimentu


Doporučené příspěvky

Ahoj, jednou za čas mám problém se zobrazením času, čas se mi posune o 1 hodinu zpět. Prostě, správně je 12 hodin, ale auto najednou zobrazuje 11 hodin, nevím jestli se čas změní při nastartování, nebo při jízdě. Tohle se stane tak jednou za měsíc, za dva.

Asi nemusím psát jak je to nepříjemné, sleduji dopravu a najednou zjistím, to je ta lepší varianta, že mi nějak nesedí čas.

Infotaiment Amundsen má nejnovější firmware (480), dělalo to i s předchozím firmwarem (478). Čas se nastavuje podle GPS, druhá varianta je, zadání času ručně, to jsem ještě nezkoušel. Nevíte někdo jak tento problém vyřešit, aby se čas nastavoval automaticky sám, ale správně?

20231013_125103_resized.jpg

20231013_125113_resized.jpg

20231013_125139_resized.jpg

20231013_125252_resized.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tento problém mě také trápí v mé OIII. Řešení nevím, ani jsem jej nějak nehledal, dělá mi to opravdu velmi ojediněle. Pro nastavení správného času mi vždycky stačilo deaktivovat a poté aktivovat položku "Nastavit automatický letní čas". Jen tak na okraj, stejný problém jsem měl i ve svém Golfu, kde jsem měl Composition media - Bolero, takže chyba nebude jenom u Amundsenu a Škody.

IMG_9379.thumb.jpg.791cef24e609d0a653cea10d8ee4f912.jpg

Editováno: , autor: Horza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...