Přejít na obsah

Maxidot-pokracovani


ceppellin

Doporučené příspěvky

dali LOGIN 40168 ???

bez něj to nejde

s nastavením u OII mám občas problémy ale zatím jsem vždy nastavil, ale většinou jsou to skládaný auta

jestli to nebylo lepší dát těm co vozí auta (nebo spíš těm co jim je spravují)

Na ten kontakt jsem jeste nevolal,ale jak to vypada tak budu muset.Jinak jestli dali LOGIN 40168 to fakt nevim.Je velky rozdil mezi nastavovani standartniho a sportovniho podvozku????

Jedu se podivat co s autem vymysleli dnes!!!!Vcera me totiz nachaly jezdit pres mesto rychlosti mezi 15-20km/h s tim ze nesmim prekrocit 20km/H rychlost a pry kdyz to bude mozne tak co nejvic vytacet kola jak doprava tak doleva,celkem vtipne v dopravni spicce :palec2: Vecer napisu pokracovani co se udalo dnes lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej toto-ale přesně:

Postav se s autem na rovnou delší plochu-parkoviště.

Dej volant do roviny.Nastartuj,dej plný pravý rejd a volant tam 3sek.drž.Poté hned plný levý rejd a volant také 3 sec.drž.potom jej vrať do roviny a rozjď se.

Toto platí za předpokladu že máš jen ASR né ESP.Pokud ESP,musí se udělat základní nastavení snímačů ESP a potom co jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vas vsechni opet zdravim,dnes mame ctvrtek a ja stale nemam octavku doma natoz aby byla opravena jak zavada na maxidotu tak funkcni servo a takze jsem stale platil a platil,takze jsem se rozhodl zitra autak odvezt domu a jelikoz me ceka sluzebni cesta :band na 14dni tak budu mit dost casu na to vymyslet :wallbash: co s autem dal!!!!!!!!!

Vim ze jsem psal ze zverejnim toho kdo mi nove budiky tak sprasil,ale neudelam to pac by to nebylo fer,jelikoz se v tom vrtalo vice lidi a servisaku takze se nezlobte ze to nezverejnim, ja fakt nevim kdo je znicil,ale ja to nebyl.

Nechce se mi uz ani psat jak to od pondeli probihalo,jak rikaly ano uz vime co s tim je a co dal a co jsem delal spatne pri jezdeni tou dvacetikilometrovou rychlosti v dopravni spicce,jak jsem znova jezdil tentokrat pod dohledem technika a druhy den pro zmenu ja s nim a stejnak vse stejne,ale jsem znechucen praci a pristupem v autorizovanich servisech a hlavne ochotou kdyz nevedi co dala taky lidovyma cenama.

Zdravim vsechny ty co se mi snazily v tomto foru v poslednich dnech pomoci a vsem moc dekuji!!!!Drzte se a nekdy naslysenou,hm??Ceppellin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...