Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Romčo přepiš začátek na 7.6. 2009 -_- dnes byla naposledy: špička, punčovej řez a řez míša a kokoska, miluju sladký :help:

:smich: Milo...Ty bejku!!! Tak ale naposledy...ale víš co?...abych si to dobře pamatoval tak zitra to ještě necháme.Ju? At se to dobře pamatuje...na Medarda.

Já na to taky nezapomenu protože moje první velká láska má narozeniny...Plati?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naposled jsem jel s jednoručkama asi 36kilo, deset opakování. Taky k nám chodí kluk, prej váží 72kilo, hubenej, samá šlacha a žíla, ten jel s jednoručkama 40kg, zvádnul to asi pětkrát.... Blázen, na bench jede skoro to samý co já, akorát já mám asi 90kg... Dneska navečer se chystám, minulý týden jsem si dal pauzičku tak uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady nějak umřelo....

Jinak včera jsem po týdnu byl cvičit. Jsem se naštval, přišel jeden kluk, znám ho od vidění. Korba, břicho žádný, ramena jak bejk. Na ramena cvičil s činkou za hlavou 120kg, hrozný hovado.... Prej má maximum 140kg. Jel deset opakování :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady nějak umřelo....

Jinak včera jsem po týdnu byl cvičit. Jsem se naštval, přišel jeden kluk, znám ho od vidění. Korba, břicho žádný, ramena jak bejk. Na ramena cvičil s činkou za hlavou 120kg, hrozný hovado.... Prej má maximum 140kg. Jel deset opakování :feve:

Tak to je brutál! To se jen tak nevidi a nebo jen u těch co zobou..a silně zobou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak teď, ale dřív ten člověk sypal určitě.... Těžko říct, je divný, že by mu ta síla vydržela i bez toho. Každopádně fakt nabušenec, prý cvičí asi 12 let, takže to je znát. Dělal tady všude na diskotékách na dveřích, teď má prý agenturu v Pze, takže potřebuje budit respekt ;-) No, nasrat bych ho fakt nechtěl :-) Přitom není obalenej sádlem, jako jiný siláci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vím, že svaly nejsou všechno.... Ale síla dává značnou výhodu, zvlášť když navíc něco umíš. Nejlíp jsou na tom cvičenci boxu, kick boxu nebo thai boxu, nebo klidně juda. Naopak, když někdo cvičí karate nebo kung-fu, tak mu pomůže jen ta síla, protože většinou chybí kondice a zkušenosti s fyzickým kontaktem - cvičí se většinou jen do vzduchu, což je k hovnu ;-) Tím samozřejmě nechci nikoho urazit, ale prostě kdyby byl fight ve stejné kategorii thajec x kung-fu, hádejte kdo by hodně rychle vyhrál :-) To už je ale mimo téma. Každopádně když tě dostane do ruky podobný hovado, tak je konec, protože tě prostě rozválcuje. Když teda nejsi profík, jak jsi správně napsal. To je pak něco jiného. Někde jsem četl, že průměrný cvičenec americké námořní speciální jednotky zvedá na bench 180kg. Chlapi jak hory, takovým stačí jen základy a pak ta síla :-) Kdyžtak můžu dát link na popis výcviku, masakr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zkur..ny pocasi me brani na kole i behu, toz sem tam si dam sedy lehy nebo cvicim s jednoruckama, nebo aspon najedu do prace 30km i v desti, ale neni to ono, na biku je to lepsi nez na krossovi po cyklostezkach :feve: a nejhorsi je, ze ted jsem vetsinou u pritelkyne a to je porad nejaka svacina,oplatek, zmrzlina, maliny, tresne, hrach.....takze zasej kynu :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...