Přejít na obsah

Tak se priznejte s kym sem se to honil


ViperCZ

Doporučené příspěvky

Tak se pánové vlastnící černou FRS momentálně obutou na origo elektronech priznejte kdo z vas se honil 3.4.2009 cca ve 22:00 s cervenou fabii combi :D

btw: na to ze mate minimalne o 71kW navrch nic moc :D

edit: o 46kW :D

Editováno: , autor: ViperCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usoudil sem tak podle toho ze ma FRS a ja pokud bych mel FRS tak by nezustalo u serie, ale pokousel bych se auto vylepsovat jak po vizualni, tak po technicke strance, ale k tomu je treba hodne informaci a vic hlav vic vi=forum. Tak to zkousim. Samozrejme vyrobilo se celkem 21 551 ks Fabii RS takze je velice pravdepodobne ze jeji maitel sem nechodi. Nicmene myslim ze na trojku urcite nejel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 pokud te to zajima a sem svobodnej, ale bohuzel (pro tebe) na holky :D

Ne, jako sranda musi bejt a prave proto ze byla sranda zjistuju zda to nebyl nekdo odtud z fora, protoze pokudj tak bych s nim zasel obcas na pivko, pokecat... "Blaznu" je hodne ale tohle byla "bezpecna" honicka, nëco jako demonstrace sily znacky Skoda ;) . Pokud ti na tom neco vadi, tak nevim co, nikoho sme neohrozily, neomezily a pokud mas pristup k datum z radaru kterej sme cestou minuli, tak muzes vedet, ze sme jely predpisove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A podle čeho jsi poznal, že s Tebou závodil??

Tohle fakt miluju :doh

Jsem celkem rád, že mám červenou RS, která zezadu tak rozpoznatelná není, prt. i tak dráždí spoustu hlupíků a myslí si, že s nima budu vždy a všude závodit :doh

Tak když se podívám na tvou spotřebu co uvádíš, tak se nemůžeš "honit" ani s htpéčkem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy ženy jste jely? Nebo vy muži jste jeli??? To jen tak naokraj.

Jen jsem tady už pár podobných témat za ty roky viděl a ne vždy to bylo tak, že se ten druhý chtěl honit.

Ok, rejpni si do moji cestiny kdyz ti to udela radost. Nevim oc ti de, chapu ze kdyby si tam byl ty tak nezavodis aby sis nezkazil spotrebu o 0,1l/100 nebo aby sis nahodou neobrousil pneumatiky.Tenhle topic byl urcen tomu s kym sem se honil "Tak se priznejte s kym sem se to honil" ty si to bud nebyl nebo se nepriznas, tak te nikdo nenuti postovat, a spekulovat nad tim jake mel ten druhy umysly klidne muzes, ale stejne to nezjistime pokud neni odtud.

Preji prijemny zbytek dne

Editováno: , autor: ViperCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zažil pár takových, co vidí před sebou RS a musí dělat problémy.

Jedu 100, on se na mě lepí. Jedu 80, aby mě předjel a uhnu, on se na mě lepí ještě víc a má volno aby předjel. Dobře, jedu 120, on jede taky 120 za mnou...jedu 180 a on je někde v dáli....pak zase uberu a on je zase za mnou a dolejhá....

nesnáším takovýhle lidi co si musí něco dokazovat, není snad jasný, že když má někdo RS, tak ho holt s polovičním výkonem nedáte? Proč to musíte dokazovat a ohrožovat tím ostatní? Já si rozhodně nemusím nic dokazovat a nesrazí to mé sebevědomí, že mě předjede třeba 1.2ka. Proč?? Vím, že když šlápnu, tak to jede. Nevím proč by se vždy měly RSa někde honit a nemohly jet 90 :-/

Někde jsem tu i na fóru četl, že si někdo sundal odznáčky, jen aby to nelákalo na tohle, že se párkrát dostal to ostrých situací, kdy si ten vzadu musí dokázat, že prostě eReSo předjede... a pak se tím ještě chlubí třeba na youtube (teď nemluvím o škodovkách, ale viděl jsem jak lidi natáčej, že s vypětím všech sil předjeli pohodově jedoucí porsche,...)

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel "egoistu" je valna vetsina, a jeste vetsi paradox je ten, ze si ego honi i "ridici" co na to nemaji jednak prostredek ale ani patricnou zkusenost. Kazdopadne jsem uz par (bylo jich velmi malo) lidi, co meli silne auta a opravdu jeli zodpovedne a nikomu nedemonstrovali svoje uzasne dovednosti okoli (a byl na ne krasny pohled), ale tech je tak 10% coz je smutne, bohuzel pravdive.

A pokud se Vam nekdo lepi na zadek, tak ho proste ignorujte, jeho to driv nebo pozdeji prejde. A pokud ne tak mu parkrat pribrzdete driv nebo pozdeji to vzda ... snad.

Proste lidskou demenci nevyhubite, takze s ni nema cenu bojovat, ale ignorovat ...

Ale pokud si tu kolega zablbnul zcela bezpecne (musime mu verit), pak v tom nevidim problem a dal bych ho nesoudil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když se podívám na tvou spotřebu co uvádíš, tak se nemůžeš "honit" ani s htpéčkem :smich:

Někdo umí, někdo kouká lol

Je to spotřeba, kterou mi počítá spritmonitor.de a to v ní je ještě používání NT :p

Jen by mě zajímalo kolik máš dlouhodobou průměrnou rychlost dle palubáku.

Bohužel je to přesně tak jak píše dastax...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže ono je to fakt nemilý, když se někdo lepí v noci a oslňuje. Tím hůř, když se ještě nalepí náklaďák a opravdu těma světlama "pálí" do očí...

Mě jenom děsí, že budu muset zabrzdit a on mi skončí v kufru. Ať už z hlediska, že tak rychle nezareaguje, tak stejně, že RSo má holt lepší brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka: já mám právě 9.0 dlouhodobou a to jezdím si myslím tak nějak normálně...A co si představuju pod stavem normálně? Občas tomu šlápnu, občas jezdím kolem 2.500ot...Ale dostat se na tu spotřebu co uvadíš ty (dlouhodobě) si myslím, že je "unreal"...

S tím přibržděním souhlasím, i průměrně inteligenční člověk pochopí, že takhle ne..Jinak já teda osobně ještě na někoho podobnýho ještě moc nenarazil (v otcové frs ano). Má reakce by byla dle chuti. Buď bych si z toho pitomce nic nedělal nebo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu, ze mam rad sebe i svoje auto, tak s tim pribrzdovani radeji ne, protoze uz to, ze se na vas lepi = ze je to idiot a ten tezko bude "myslet" a uz vubec ne rychle reagovat a pak si kvuli nemu poskodit (pri lepsi vuli) auto a nedej buh ohrozit sebe a ostani ... je lepsi predpokladat tu nejhorsi variantu a radeji se na to vyprdnout. Mozna zpomalit hodne ci, pokud je to mozne, zastavit, a to pak uvidite jak frajer rychle pojede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka: já mám právě 9.0 dlouhodobou a to jezdím si myslím tak nějak normálně...A co si představuju pod stavem normálně? Občas tomu šlápnu, občas jezdím kolem 2.500ot...Ale dostat se na tu spotřebu co uvadíš ty (dlouhodobě) si myslím, že je "unreal"...

Tak to jezdíme stejně -_-

Ještě jsi mi nenapsal tu průměrku.

A co se spotřeby týká, nemám proč si vymýšlet a klamat :p Jediné co možná ještě stojí za zmínku je, že v zimě jezdím na 205/55 R16, v létě s 18" jsme taky o kousek jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...