Přejít na obsah

Tak se priznejte s kym sem se to honil


ViperCZ

Doporučené příspěvky

Jenomže ono je to fakt nemilý, když se někdo lepí v noci a oslňuje. Tím hůř, když se ještě nalepí náklaďák a opravdu těma světlama "pálí" do očí...

Mě jenom děsí, že budu muset zabrzdit a on mi skončí v kufru. Ať už z hlediska, že tak rychle nezareaguje, tak stejně, že RSo má holt lepší brzdy.

Moje slova, naprosto :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom tady taky jen nehanili :) sem tam absolvuju cestu z jihu do Usti nad Labem a musim rict, ze kolikrat az zasnu, jak se cesti ridici meni. Velmi ohleduplni, kdyz nevidim pres kamion do zatacky, tak mi blikne auto pred nim, ktery uz do zatacky vidi a ja muzu jet... to se mi stalo nekolikrat, vetsinou od majitelu Octavii. Nejhur teda jezdi lidi, co maji SUV, to jsou asi moje zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom tady taky jen nehanili :) sem tam absolvuju cestu z jihu do Usti nad Labem a musim rict, ze kolikrat az zasnu, jak se cesti ridici meni. Velmi ohleduplni, kdyz nevidim pres kamion do zatacky, tak mi blikne auto pred nim, ktery uz do zatacky vidi a ja muzu jet... to se mi stalo nekolikrat, vetsinou od majitelu Octavii. Nejhur teda jezdi lidi, co maji SUV, to jsou asi moje zkusenosti.

jj, takhle mi jednou bliknul kamion...mel vetsi rozhled a bliknul at predjedu...

tak jsem predjel a v protismeru vylitlo auto, nastesti uz jsem byl jen tak tak pred nakladakem,tak jsem se vesel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kez by jsi mel pravdu, ale budme radeji skeptictejsi k tomu zlepsovani, protoze to bude na velmiiii dlouhou cestu a kdovi jestli ty dobre a zodpovedne, ohleduplne ridice opet neprebiji ty prasata ...

Ano, cesi neumi spoustu silnicnich pravidel, nechapu, jak nekdo nedokaze pochopit tak trivialni vec, jako je pravy pruh pro jizdu a levy pro predjizdeni (jeste pro ty rychleji jedouci, co treba nekam spechaji).

Tento tyden jsem spechal z prace a po vypadovce R52 od smeru Mikulov na Brno, mi par aut vjelo do cesty, kdyz chteli predjizdet, dalsi vec, neohleduplnost, vidi, ze jedete rychle a stejne vam tam vjedou. Ale pobavil me jeden oholenej (nevim proc, ale zatim co jsem potkal vetsinu muzskych "bez vlasu", byli to egoisticti bezmozci, samozrejme, nechci do pytle hazet vsechny to je nesmysl, ale ja mam tuhle zkusenost = dlouhe vlasy, kratky rozum, ale zadne vlasy ZADNY ROZUM) kdyz mi tam vjel a pak i pres probliknuti po nejake dobe jsem ho predjel, on s usmevem tlemil, jak se mu to krasne podarilo me zabrzdit :)

Ale je pravdou, ze se setkavam stale casteji s ridicema ohleduplnyma a pred tema smekam a jsem rad, ze jeste nevymreli...

Nenechte se strhnout stejnym smyslenim jako oni "Kdyz on muze, proc ne ja taky" a jezdeme dal ohleduplne, jedine tak to otresne cislo neridicu zmensime ;)

BTW : sleduju uz delsi dobu lidi s nakupnima vozikama i v obchode a tam je to jeste horsi nez na silnici = ohleduplnost a rozum NENI :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechte se strhnout stejnym smyslenim jako oni "Kdyz on muze, proc ne ja taky" a jezdeme dal ohleduplne, jedine tak to otresne cislo neridicu zmensime ;)

Tohle je sakra těžké - jezdím teď pátým měsícem po Praze a když budeš dodržovat všechna pravidla a chovat se slušně, tak se nikdy nikam nedostaneš, prt. v Praze:

- se zásadně vjíždí do křižovatky nejen na oranžovou, ale i na červenou, takže když máš z druhého směru zelenou, máš smůlu a stále ještě stojíš

- jezdí se po tramvajových pásech

- jezdí se v nesprávném pruhu=v tom kde je menší fronta a apřed křižovatkou nebo v ní se teprve přejede kam je libo, přece není důvod čekat

- vjíždí se do křižovatky i když za ní není kam jet, takže pak ani další směry nemůžou, prt. křižovatka je zarvaná

- nedává se přednost tramvajím, však ona počká a nenabourá

- rychlost se dodržuje jen od značky měření k jejímu konci

- parkuje se kde je libo, klidně ve dvou řadách a třetí jsou stojící s blinkry

....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jezdíme stejně -_-

Ještě jsi mi nenapsal tu průměrku.

A co se spotřeby týká, nemám proč si vymýšlet a klamat :p Jediné co možná ještě stojí za zmínku je, že v zimě jezdím na 205/55 R16, v létě s 18" jsme taky o kousek jinde.

Co máš na mysli s tou průměrnou? Jsou dvě, jedna je ta dlouhodobá a z té druhé se nedá moc vycházet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischooo Praha je vyjimka :p ... kazdopadne mas pravdu i v Brne pokud nejsi trosku "prase" tim myslim akcnejsi tak proste nejedes ... souhlasim, ale jak se rika pospichej pomalu a v ramci lidskosti ;)

Jinak s tema pruhama mas taky pravdu, Brnaci neumi zip a hlavne pak nepousteji ty, co jedou v tom mene zacpanem, pritom staci premyslet a rozdelit se do obou pruhu a plynule se poustet navzajem = snizi se zacpa v jednom ;)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, na zip a řazení se do jednoho pruhu jsem zapomněl, kolikrát taky kolona jako kráva jen proto, že nefunguje zipování a všichni se tlačí do průběžného pruhu o kilometr dřív než je třeba...nejlepší jsou takoví prďolové, co maj strach se zařadit, stojí v tom volném, blikají a čekají až ten druhý pruh bude prázdný :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už si to nakousnou, tak ty nejhorší řidiči jezdí snad po D1 většina jich ani neví, že se u nás jezdí v Pravém pruhu a Levý ej jen na předjíždění, souběžná jízda platí jen v obcích!!!!

ale v pravom sa jazdiť ani nedá,veď to je tankodrom lol .

s tým lepením mám bohaté skúsenosti ale po prudkom zabrzdení(sit. kontrolujem v zrkadle) to prejde skoro každého. tým ktorí nereagujú to opakujem 2x,3x,4x lol -hold idiot pochopí,len mu to trvá dlhšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mischicka: to jste ale jeli pekelne rychle, uz ani veverky na strome nejsou videt, jak je to cely rozmazany lol ale je videt, ze si dobrej ridic, v rychlosti kolem tristovky a jeste fotit, mas muj respekt :worthy

Jsem byl spolujezdec, a soupeřem pro to porsche byla Fabie 1.4 44 kW, ale užívali jsme si oba to závodění maximálně :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laci: rekl bych, ze jsem taky klidny, ale vis jak, tohle proste... to je na facku minimalne. Nikoho neomezuju a jestli vidim, ze uz nekoho hodne brzdim, tak at si jede, vid... ale zaslapnout mi to bezduvodne :feve: to at se na me nikdo nezlobi, ale zaslouzil by pres hubu okamzite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka: dobre, asi jsem to prehnal, ale kolem dvoustovky to bylo urcite lol Ale drzela se fest ta Fabie, co
Michale to ste už aj pedálovali aby ste vyvinuli takú rýchlosť :smich:

Stačilo pustit ventilátor a Fabie jela jako porsche :smich:

Nebo jen prostě on i my dodržoval předpisy a nezávodil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolik sarkazmu Mischoo :) tebe to musi docela zrat. Ukoncil bych tohle tema speje to akorat do sra... btw kdo vyhral souboj titanu ? :)

Jinak presne to co si pospal u zipu se tu bezne deje a pak at si lidi nestezuji na kolony :doh

Stejne s tim pribrzdovanim je to risk, ja bych tomu blbovi neveril, ze vcas zareaguje :) a pak mate akorat problemy a rozbite auto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...