Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Hm no tak to podle ceny přípíši do poředníku,ted jsou na řadě pneušky,odrbání bubnů a natření na černo,pak vyčištění interieru ( pořád ještě nevjsem rozhodnutá kam to dát),no a pak asi garančka s výměnou oleje a brzd.kapaliny,toho se bojím,to bude určitě řacha jak hrom :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no tak to podle ceny přípíši do poředníku,ted jsou na řadě pneušky,odrbání bubnů a natření na černo,pak vyčištění interieru ( pořád ještě nevjsem rozhodnutá kam to dát),no a pak asi garančka s výměnou oleje a brzd.kapaliny,toho se bojím,to bude určitě řacha jak hrom :kuk:

A to mám ještě pocit že něco klepe na př.kole ale uklidnuji se že to můžou dělat ty kola ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tak napadlo,ten VAG to je vlastě stejné jako v servise když mi bus připojili k pc že ? hm,škoda že není i ten program stejný,zajela bych k bývalému šefikovi a cvičně ji na to píchla :smich:

Program se dá pry stáhnout i z netu :) a garančka mě taky čeká příští měsíc, to bude pálka :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako bys ji píchla na byvalého šéfika? Jo :smich::smich::smich:

Třeba jemu do zadku.. ještě pořád mi dluží za dva měs ze Švýcar,ale stejně to už neuvidím :-(

no já právě nemám tucha kolik garančka stojí.. mám tam jít v srpnu a dle servisky se má měnit olej a brzdová kapalina,což slyším prvně že se má po dvou letech měnit ale tak asi to bude pravda no... Takže 3tis to u mě asi nebude :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzko kdyby něco někdy třeba spěchalo na autě tak se klíďo ozvi, Vaga máme a neni to zase tolik složitý (teda do všeho se nepouštím :D, ale chyby smaznout umim) a jestli máš notas tak kabel je celkem levný, koukni tady do bazaru, měla jsem k tomu i program a ten se dá i stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzko kdyby něco někdy třeba spěchalo na autě tak se klíďo ozvi, Vaga máme a neni to zase tolik složitý (teda do všeho se nepouštím :D, ale chyby smaznout umim) a jestli máš notas tak kabel je celkem levný, koukni tady do bazaru, měla jsem k tomu i program a ten se dá i stáhnout.

díky za nabídku :-) zatím mám jen podezření na něco u/za/s kolem ale to budu zkoumat až nandám nové pneu protože po tel do servisu mi bylo řečeno že jsem magor když mám pocit že Fábka se bude na pneu 195/60/15 chovat normálně :-) no,je to známý tak od něj to beru i když pochybnosti o záhadném zvuku + pneu nevím,poznám... každopádně tohle VAG asi neukáže ?

já jsem měla opět brambor a kuřecí masíčko.. ale jsem nějaká dneska umrtvená :-(

jako v té pohádce,chce se mi spát,spát se mi co ? chce,co se mi chce SPÁT :kol-57::kol-64:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzko kdyby něco někdy třeba spěchalo na autě tak se klíďo ozvi, Vaga máme a neni to zase tolik složitý (teda do všeho se nepouštím :D, ale chyby smaznout umim) a jestli máš notas tak kabel je celkem levný, koukni tady do bazaru, měla jsem k tomu i program a ten se dá i stáhnout.

jo a já kupovat něco k PC = průšvih...

s těmito doplnky moc kamarád nejsem :-) když něco potřebuju,napíšu si kamarádovi a ten mi to najde a hodí odkaz co si to mám koupit a pak až to přivezu,tak namontuje,viz pamět k notebooku,pro někoho snadná věc,pro mě operace skrze ICQ + kámoš na druhé straně a už se koumalo jakou a odkud koupit.. :-)

no,prostě,nějaká ženská odjede s busem a jiná složí PC :rolleyes::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...