Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

díky za nabídku :-) zatím mám jen podezření na něco u/za/s kolem ale to budu zkoumat až nandám nové pneu protože po tel do servisu mi bylo řečeno že jsem magor když mám pocit že Fábka se bude na pneu 195/60/15 chovat normálně :-) no,je to známý tak od něj to beru i když pochybnosti o záhadném zvuku + pneu nevím,poznám... každopádně tohle VAG asi neukáže ?

já jsem měla opět brambor a kuřecí masíčko.. ale jsem nějaká dneska umrtvená :-(

jako v té pohádce,chce se mi spát,spát se mi co ? chce,co se mi chce SPÁT :kol-57::kol-64:

To bouchání v kole může být čep, ale spíš bych to typoval na kosti stabilizátoru, dělalo mi to taky na pežotu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bouchání v kole může být čep, ale spíš bych to typoval na kosti stabilizátoru, dělalo mi to taky na pežotu ;)

začlo to dělat najednou,prostě jsem jela do práce a v pohodě,jedu z práce a začalo to pobouchávat :-(

mě klepne,objednané pneu,ještě není hotový převod,to také něco stojí :-(

doufám že s tím budu moct tak 2-3 týdny jezdit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám pár expertek na počítače, SW. S těma autobusama si teda krom mojí máti asi jediná :p

no vidíš, nedavno jsem potkala tu obr obludu co tahá nadměry,nevím co je to za značku Trucku ale má to plošinu a převáží na tom ty velké stavební stroje,no než to přejelo v Říčanech křižovatku tak jsem se tedy načekala ale co mě pobavilo byli okolo stojící chlapy u výkopových praci při pohledu na řidiče- přesněji řidičku tohoto trucku :smich: seděla tam blondýnečka,zjevným pohledem fakt štíhlounký hezká holčina... málem jim upadli i ty lopaty...

No v tomto porovnání jsem já s Neoplanem a přívěsem na ty delší sportovní kanoe totální barbar co nic neumí lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzy, děkuji za radu, ale to neee, to nehrozí lol Momentrálně tu je pěkně uklizeno a proto nemůžu nic najít..

Každopádně jsem si dal papriku, zelenina je taky zdravá, nepomáhá sice tolik jako ty prášky, ale proč ne B)

Už aji autíčko začíná být lehce ve stínu tak pak vyrazím s kýblem a houbama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...