Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no,dopol jsem tu psala že mi cosi klepe u předního kola,no tak jsem si řekla že si zavolám na tu pojištovnu u které mám jako bonus k autu pojištění závad... bla bla bla.. dlouhý tel,samé přepínání až mi řekli že si mám "někam " zajet na servis at mi napíšou co je za závadu,(jestli nějaká je,pořád nevím jestli to nedělá to pneu) a s papírem mám přijet a jejich technik posoudí jestli se na to vztahuje pojistka nebo ne.. No blázinec,samo že tady už v servise nikdo nebyl :-( takže žádný pokrok,zkusím se tam zastavit zítra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

Co to máš za pojištovnu Zuzy? Axu? Nebo to jak je samostatná pojištovna co pojištuje takovýhle "spotřební" věci..

je to tohle

http://www.aaaauto.cz/cz/12-mesicu-pojiste...ext.html?id=241

ale nějak nevím,pani mi přišla nějaká řachlá,proč si mám jet někam na servis pro papír co tam tluče když tady to stejně bude kontrolovat technik ??

a Ráco,já jsem zvyklá :-) kdyby mi někdo namontoval odposlech do auta... by se asi divil co všechno jezdí po silnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar Jindro, ti dám úchylák - naopak tvůj vzornej pán vychovatel...tak jak jsme se to učili...H CH K R D T N :smich: vařit? :kuk: jaktooo?..povídej a přeháněj? :)

no kde jsou ty krasny hovory o hovnech blití sraní a souložení třikrat bez vyndání.....ted jen co bylo k obědu co bude k večeři a jestli neprší.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...