Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to jde????... :D :D :D :D ... jedno na chut po obědě bylo dobrý...

no nevím jestli se z nealka ožereš ale vím že ho můžeš nadýchat :) když jsem vezla nějaké Němce do pivovaru tak byla ochutnávka piv a já si tam dávala nealko tak nám povidali i o něm a i když je to nealko tak prý po cca 3 může něco přístroj na měření hladiny alkoholu zachytit :) pro někomo normál věc ale já na to koukala jak puk lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl při kuželkách s večerí 5pivíček nealko a jeko na potvoru mě po 2 letech zastavila hlídka a nadejchal jsem 0,1(nebo 0,01 teď už nevím) tak na mne divně koukali a když jsem jim řek kolik jsem měl piv tak se skoro rozchechtali jestli prej se toho dá tolik vypít.Mě ale nenaserou přotože jantarovej bernard se dá pít uplně jako klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo nemaká není čech hop-hop-hop..... :D :D :D :D :D .... dneska poslední a pak začíná celozávodka!!tase teda tyká jen výroby mě a pár dalších kolegu čeka roční odstavka a údržba aaachjo to zas bude pojeb...už at je příští pátek kdy si náš kolektiv jde posedět a poklábosit do restaurantu...doma sem nahlasil že příjdu a budu zvracet abych nedostal vynadáno :-)))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...