Přejít na obsah

Zhasnuté kontrolky při zapnutém klíčku


jpav

Doporučené příspěvky

Dnes mi při parkování zhasl z volnoběhu motor,při opětovném vypnutí a zapnutí klíčku se vůbec nerozsvítily kontrolky ale startovat šlo.Samozřejmě to nenastartovalo,jen jsem slyšel nějaké klapání,jako relé,z prostředku palubní desky.Nebo asi z prostřed motorového prostoru ale spíše blíže do vozu.Relátka jsou přece vlevo nad pedály.Po několika pokusech opětovném otáčení klíčku sem a tam se kontrolky rozsvítily,motor normálně naskočil. Nemáte někdo radu co to může být? Motor byl po jízdě městem v provozní teplotě.Potom jsem to zkoušel zhasínat a startovat několikrát stále dokola a vše ok. Mám teď obavy abych příště nestál v křižovatce a beznadějně se to opakovalo.Je mi hlavně divné že nesvítily vůbec žádný kontrolky a startér točil. Octavia 1.9Tdi 81Kw r.v.1999 Děkuji za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...