Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

vcera som u nas videl ciernu fabku a nesvietilo to az tak uuplne blbo, na to, ze bol slnecny den a videl som svieti svetla z 30-tich metrov z boku na krizovatke...

len ta farba halogenov k tym ledkam to je dost hrozne. auto je potom z predu zlto modre.

Ale ako tu uz bolo spominane tak najlepsia kombinacia je xenon a parkovacia Ledka aspon 2W.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem snad jedinej komu se ty světla líbí? :huh: jinak...co se týče hustoty ledek s tím musím souhlasit...ale teď onehda jsem viděl modrou(laser) fabku a ta to měla uplně jednoduše vyřešeny...led pásek v té mezeře mezi světlem a kastlí a vypadalo to nádherně... :prc: bohužel jsem ju viděl za jízdy takže jenom mžik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som u nas videl ciernu fabku a nesvietilo to az tak uuplne blbo, na to, ze bol slnecny den a videl som svieti svetla z 30-tich metrov z boku na krizovatke...

len ta farba halogenov k tym ledkam to je dost hrozne. auto je potom z predu zlto modre.

Ale ako tu uz bolo spominane tak najlepsia kombinacia je xenon a parkovacia Ledka aspon 2W.

Ak to má byť ako denné svietenie,tak to nemá čo svietiť spolu s halogénmi. V smernici o dennom svietení je to jasne napísané. :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Carte,tos měl napsat hnedle z kraje,že to není denní svícení,protože se tady vede diskuze úplně o ničem a každej se tady pozastavuje nad tím jak slabě to svítí a že auto není vidět :D:D .Bodejť by taky ne,když to je jen obrysovkaa né daylight.....

Jinak ta cena v tomhle odkaze už není nijak hrozivá ;) .

Tom

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...