Přejít na obsah

Agip DieselTECH


sejvi

Doporučené příspěvky

Teda pratele nechci vam do toho moc kecat, ale vetsina pump bere PHM z Cepra, maximalne tam cmrdnou trochu aditiva a daji tomu nejaky zajimavy nazev!

Kdyz jsme do Cepra dovezli vlak z Nemecka od Totalu, byla nafta v okoli dobra, kdyz tam meli humus z Pardubic, stala za prd. Kupodivu jedna z nejlepsich naft byla z Beloruska, z rafinerie Mozyr. Kdyz jsme to nabidli napr. nemcum, nebo rakusakum, tak jim tekly sliny .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolafa: Unipetrol: společnosti Unipetrol RPA, Benzina, Paramo, Česká rafinérská, Unipetrol Trade., zbytku dodává ČEPRO a snad ještě OMV si vozí vlastní z Rakouska....myslím že takhle nějak to je :)

Zatím odebírám na 90% Benzinu a OMV a plná spokojenost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolafa: Unipetrol: společnosti Unipetrol RPA, Benzina, Paramo, Česká rafinérská, Unipetrol Trade., zbytku dodává ČEPRO a snad ještě OMV si vozí vlastní z Rakouska....myslím že takhle nějak to je :)

Zatím odebírám na 90% Benzinu a OMV a plná spokojenost :palec2:

No hadat se s tebou nebudu, ale zajet se nekdy podivat na vydejni lavku Cepra, treba k Brnu a vsechny VU znacky tam uvidis stat vedle sebe sosat z jednoho tanku! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolafa: nějakej čas jsem dělal na ČEPRU u Plzně (tuším Třemošná) ale bohužel jsem moc dění kolem nesledoval. Ruku do ohně bych v dnešní době za to co jsem výše napsal nedal, ale "mělo" by to tak být :) Jináč ať si co chce kdo chce tvrdí, beru už nějakej čas VERVU a fakt jde ten rozdíl znát (a není to placebo :) ) a páč je u nás o 0,20 kč dražší než obyč nafta od Shellu, tak není co řešit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že berou všichni z jednoho kohoutku víme, stejně tak víme, že v naftách jsou rozdíly - viz testy. Nevím proč, ale je to tak - asi ty aditiva určitý diference způsobí.

Já osobně si myslim, že někde do toho lejou řepu nezdaněnou a pak nafta stojí za prd. Ona se tam tedka teda pridava stejne povinne, ale pumpari jsou nekdy pekny kvitka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v tomhle celkem blázen a testuju občas ale pokoušim se jen Shell V-PR ale nezaznamenal jsem takovej rozdíl ale je pravda že od Shell mi to tolik nehulí (FRS) a pak ten Tech jsem bral minulej týden a myslim že to je celkem dobrý palivo už proto že jsem se tim nechtíc pocamral a byla mastná - a co mi vyprávěl pán tak drív byla nafta mastná a dneska je pekelně suchá a proto dávat aditiva. Já osobně je dávam jednou za 4 tankování projistotu i když jsem četl že zas se nemusí krom zimy protože už se u značkovejch dává apod. ale pro pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jste mě nepotěšili pánové, koupil jsem OII viz podpis najeto 30.000 Km a tak jsem ji chtel dopřát trošku luxusu, pač nevim co papala za jiného majitele atd. Tak jsem 2x tankoval ten Shell V-Power Diesel a jestli jsem teda vyhodil zbytečně prachy, pač v DC je sice Shell ale ne tohle palivo, tak jsem v Praze nakoupil za 26,90, jinak tankuju v Ustí n/L na LUKoilu, tak snad dobrý v testech se nezmínili. tak ja teda nevim teď jsem mimoň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvni nadrz s Agip DieselTech je v prachu a rekl bych dobry, nevim jestli lepsi jak extra aditivovana verva, to se uvidi az dalsi nadrz. Projel jsem ji ted o vikendu, cesta do Doks byla pomalejsim tempem, ale zpet jsem si to asi vynahradili takze bych to prirovnal ceste na SH a tam jsem mel s extra aditivivanou vervou 6.97 l/100km a ted to s Agipem vyslo na 6.7 l/100km. Natankoval jsem ho i vcera a tentokrate pridal i VIF tak se uvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já cpu VIF do každé nádrže 3 plné víčka na plnou nádrž, dříve jsem jezdil na Shell VP-D, od konce roku 2008 a testu oné nafty jezdím jen na Vervu, ale po pravdě nepoznal jsem rozdílu a to ani moc ve spotřebě. Maximálně mě ukonejší to, že Benzina aditivuje VIFem, takže když jsem četl test na aditiva a paliva v časopisu AutoDiesel, tak jsem se přiklonil na Vervu. Jinak Agip snad tady ani nikde na Vsetísku není, takže jsem nezkoušel. Ale i tak, bych byl pro další nějaký plnohodnotný test paliv. Jinak začínám uvažovat, že začnu jezdit do Valmezu k Tescu, kde je palivo o skoro 2,- Kč lenější a šoupnu tam o jedno víčko VIFu více, a uvidím, co to bude dělat po pár nadrží. Je to nová benzinka, a navíc má pečeť kvality od Ústavu paliv a maziv, tak snad bude O.K.

Pravdou jeto, že od dob, co beru Vervu tam mi auto nečmoudí. Ale víc jsem v té změně paliva nepoznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak začínám uvažovat, že začnu jezdit do Valmezu k Tescu, kde je palivo o skoro 2,- Kč lenější a šoupnu tam o jedno víčko VIFu více, a uvidím, co to bude dělat po pár nadrží. Je to nová benzinka, a navíc má pečeť kvality od Ústavu paliv a maziv, tak snad bude O.K.

Pravdou jeto, že od dob, co beru Vervu tam mi auto nečmoudí. Ale víc jsem v té změně paliva nepoznal.

Tesco i Globus pumpy bývaj vesměs vpohodě - tam kde je velká výtočnost paliv se člověk bát nemusí ;) Jináč na Vervu najezdíno už několik tisíc a verdikt: rozhodně se těch pár Kč na nádrž vyplatí přidat....znatelně klidnější motor - tišší především za studena a to o něčem svědčí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pratele nechci vam do toho moc kecat, ale vetsina pump bere PHM z Cepra, maximalne tam cmrdnou trochu aditiva a daji tomu nejaky zajimavy nazev!

Kdyz jsme do Cepra dovezli vlak z Nemecka od Totalu, byla nafta v okoli dobra, kdyz tam meli humus z Pardubic, stala za prd. Kupodivu jedna z nejlepsich naft byla z Beloruska, z rafinerie Mozyr. Kdyz jsme to nabidli napr. nemcum, nebo rakusakum, tak jim tekly sliny .....

Přesně můj názor na celou věc!!! :palec2: Naprosto souhlasim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...