Přejít na obsah

Tempomat - poruchy, závady


Host aka

Doporučené příspěvky

pokud muzu sem, tak se zeptam:

dnes jsem si dal do auta tempomat (VW Golf IV 66kw tdi ALH, 10/2001), ktery jsem koupil od http://hamar.cz/cs/volkswagen/tempomat-pro...i-original.html (tempomat, kabelaz, navod). Delal jsem to dle navodu http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...azTempomatu.htm, pac to je lepe k pochopeni. tak jsem vse udelal jak se ma tz do cerne svorkovnici PIN1 - modrý, PIN2 červenožlutý, PIN3 černožlutý (v mem pripade asi dva zlute u sebe), PIN9 bílej a modrocernej bez pinu jsem dal na ten sroub X75 k rele.

po rozjezdu se mi rozsvitilo ESP a kdyz jsem se chtel pripojit VAGem, tak to nenaslo zadnou jednoktu :( psalo to neco o zkratu na +. kdyz dam tempomat on, tak na budikach sviti zelena kontrolka tempomomatu (tempomat jeste neni aktivovan)

po celou dobu montaze jsem mel odpojenou baterii, ma to vliv na RJ??

post-477-1237664489_thumb.jpg

post-477-1237664506_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bys aktivovat VAGem jinak nepojede

pokud jsi zapojil jak jsi napsal tam by to mělo fungovat

u tohoto roku a motorizace nejsou žádné "ale" tak jak třeba dnešní RS a 1,8T kde není dopjení k ř.j. motoru

kontrolka svítí i bez aktivace

co pše VAG v jednotce ABS ?

zkus nastarovat dát plnej levej a pak pravej rejd a pak se narovno rozjed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

jde namontovat do všech koncernových vozů s elktronickým plynem (skoda OI, FI, OII, F II, Room, Superb,, VW GIV, polo, passat B5-5,5-6, transp. T4, T5, Audi A2, A3, A4, A6, TT, Seat ibiza, toledo, leon, atd

OI TDi vždy

OI benzím od faceliftu (někdy až od 2001)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim všechny tempomaniaky, mám otázku: prošel jsem návody k tempomatu a není mi jasné po vyndání modročerného drátu z pojistky č.5 zapojení na x75, kde to je a jak to poznám? Dál, dostanu ten červenožlutej kabel k pojistce bez pinu? Možná budu chytřejší, až to bude rozebraný, ale rád bych na to byl připravený. Dík za odpověď ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo tu domontoval neorigo tempomat i na mechanicky plyn tusim to kupoval nekde pres E-bay. Krasna prace...

To jsem byl já. Ted se do toho dává člen stíhačka, už ho má objednanej a jestli se nepletu, tak to bude napojovat na origo páčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budto to jde pres eBay a nebo ja to kupoval na www.nakupovani.net a tam si dej vyhledat audiovox ccs 100, ja ho koupil jeste za 100 dolaru, ale ted ho tam maj za 80, plus poplatky, postovny, clo... Nakonec pocitam tak 4tis plus origo packa. Jen doufam ze jsem zatim nevyhodil 2500tis. z okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bys aktivovat VAGem jinak nepojede

pokud jsi zapojil jak jsi napsal tam by to mělo fungovat

u tohoto roku a motorizace nejsou žádné "ale" tak jak třeba dnešní RS a 1,8T kde není dopjení k ř.j. motoru

kontrolka svítí i bez aktivace

co pše VAG v jednotce ABS ?

zkus nastarovat dát plnej levej a pak pravej rejd a pak se narovno rozjed

Ahojky, jde namontovat tempomat z OCTÁVIE dvou litra (rok výroby 2001) do OCTÁVIE 1,6 litru /75 kW (rok výroby 2005).

Dostal jsem ho od kamoše co zrušil OCTÁVII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...