Přejít na obsah

Poradte mi s elektrikou


mario1977

Doporučené příspěvky

Ahojte, potrebujem poradit so svorkovnicou, co je pod stieracmi.

Nefunguje mi hukacka, ked zatlacim volant.

Ked som dal dole krytku z relatka a zatlacil na obvod 2 a 3, co spaja hukacky s poistkou (pomocny obvod na relatku, tak nahukali).

Zistil som, ze mi nejde prud do konektoru c. 4 na relatku. ( aj pri vypnutom a aj pri zapnutom kluci).

Vie mi niekto poradit, ktore bable na svorkovnici, co je pod stieracom, mam presvietit??

Obrazky pripajam.

Dakujem vopred.

post-7284-1245057993_thumb.jpg

post-7284-1245058002_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, jelikoz mi porad blbe central v zadnich dverich, uz jsem prostrikl kontakty, zamek byl rozdelany, tak uvazuji o novem elektricke svazku v zadnich dverich, ale nevim, jaky je rozdil mezi timto: Svazek ele. inst. pro dvere pro vozidla s centralnim zamykanim pro vozidla s elektrickym ovladanim oken (1U4 971 161 S) a tim to: Svazek ele. inst. pro dvere pro vozidla s centralnim zamykanim pro vozidla s elektrickym ovladanim oken system kontroly pro dvere kabiny ( 1U4 971 161 AD ).

Jeste muzu napsat, ze kdyz otevru zadni dvere ci kufr, tak na palubovce sviti cervena kontrolka auticka s otevrenim dveri, ale neni to maxidot. Toz nevim, ktery ten kablik vzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...