Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

silnice smrti, nesliboval náhodou šéf dopravky, že se zaměří právě na krizová místa?

já tam moc policii nevídám a jeden čas jsem tam jezdil často

Je fakt,že policajti tam moc nestavaj.Když už je nějaká akce tak stojej těsně za Lounama u Chlumčanskýho motorestu.Asi se bojej,aby je někdo nesejmul... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi z toho taky špatně! A nejhorši je to,že ten ZMRD co řidil tu střibrnou Fabii a způsobil to tak to přežil.Humus! Zase to odnesli nevinné lidi.Je mi z toho špatně...

Co jsem tak poslouchal v televizi a četl jsem na netu, tak on za to možná nemohl. prý tam byli další auta a bylo to prý celé jinak než ukazovali v TV. To potvrdil i řidič toho náklaďáku. Já si osobně počkám, až bude celá nehoda prošetřená a potom o lidech začnu říkát, že jsou to třeba zmrdi. kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celni stred? Podle fotek koukam, ze je to nejaka ctyrprouda silnice (mozna se pletu).....tzn. ze to jedno auto jelo v protismeru?

kluci,ja uz nevim,jak to bylo, ale ta silnice ma dva pruhy a je to pobliz berouna,ja to tam neznam, podle me bylo predjizdeni nebo smyk, ale proste ta oktavka...cely bok ma rozparany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to u berouna je na jeho konci ne?to tezko celni...mozna nekdo prorazil svodidla, zname to, na boleslavsky skoro-dalnici jsou prohnuty kazdej kilometr...tuhle u odbocky na brandys lezely dve auta na tom trojuhelniku travnatym u sjezdu, obe na strese...

ale vypada to priserne...jen malickost - nalepka RS pod napisem octavia a bubny vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to u berouna je na jeho konci ne?to tezko celni...mozna nekdo prorazil svodidla, zname to, na boleslavsky skoro-dalnici jsou prohnuty kazdej kilometr...tuhle u odbocky na brandys lezely dve auta na tom trojuhelniku travnatym u sjezdu, obe na strese...

ale vypada to priserne...jen malickost - nalepka RS pod napisem octavia a bubny vzadu

je to spíš až u odbočky na Příbram/Zdice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...