Přejít na obsah

Budíky


Martin Müller

Doporučené příspěvky

Zdravím přátelé, sháním na svou škodu octavii Laurint a klement 1.9 TDI ( 81kw ) r.v. 2000 - budíky

Jaké by tam měly vlastně přijít protože auto jsem koupil a zjistil po chvíli že budíky nefungujou a že je to tam přepájené a jsou to budíky z řady Škoda O. SLX.

Chtěl bych sehnat budíky které tam vlastně mají být popřípadě jestli by šly budíky z novějšího modelu škody octávie od roku 2001 s novým vzhledem.

Jsou stím problémy? nevím jak z toho ven. Děkuji : palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přátelé, sháním na svou škodu octavii Laurint a klement 1.9 TDI ( 81kw ) r.v. 2000 - budíky

Jaké by tam měly vlastně přijít protože auto jsem koupil a zjistil po chvíli že budíky nefungujou a že je to tam přepájené a jsou to budíky z řady Škoda O. SLX.

Chtěl bych sehnat budíky které tam vlastně mají být popřípadě jestli by šly budíky z novějšího modelu škody octávie od roku 2001 s novým vzhledem.

Jsou stím problémy? nevím jak z toho ven. Děkuji : palec2:

Takové budíky přesně mám. Jsou to budíky z Octavie I. r.v.2002, 1.9 TDI, 81 Kw, to ti bude presne pasovat. Maji v sobe i palubni Pc.

Mas zajem?? Cena 1.500,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

taky mi odešli budíky na mé 1,8T AGU, r.v. 99. Přemýšlel jsem, že bych si namontoval budíky z faceliftu 2001 (bez maxidotu - úplne obyč, akorát s pal. pc).

Takže to není možné přehodit s "pouhým přizpůsobením" starých klíčů atd...?

Díky.

Editováno: , autor: ToonyCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem s timhle "rokem 1999" u SLX, jezdim uz rok s mrtvyma rucickama (nekdy nabehnou na par sekund a hned zase umrou..) uz jsem take prepajoval = vydrzelo to 3tydny. Premyslel jsem taky o faceliftovych a s tim spojeny plan na predelani do 3.g, ale financne to nepujde (a navic uz do auta nechci strkat penize) proto, je moznost koupit bez maxidotu facelift a zapojit je tak, aby fungovaly zakladni funkce tj. PC, ukazatele (svetla, stav paliva apod.) aniz by se museli dokupovat klice a prizpusobovat ? Je mozne to proste prizpusobit "prepinovat" ? Jsem laik, pokud neco rikam spatne neberte to v potaz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...