Přejít na obsah

Jak pripojit alarm a central na elektriku


s-talker

Doporučené příspěvky

otazka jak........Nutno specifikovat.Jaký alarm,jaký centrál a podobně.Pokud ti jde pouze o napájení,tak snad se umíš napíchnout někde do pojistkovky.Pokud potřebuješ signály,tak tam už to není tak jednoduché.ani nenapíšej,jestli máš novou-jetou nebo fungláče,kde už je to složitější,protože se tam používá jednodrát.vedení Lin bus a tam už jsi s alarmem obyč v pr... a musíš jít až do zámku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najjednoduchšie je zobrať napájanie z centrálneho prívodu pod palubovkou, nad riadiacou jednotkou je vidieť hrube cervene vodice + 12V iduce do svorkovnice. Pripojíš sa jednoducho na ktorúkoľvek svorku. Nezabudni na poistku pre centrál, môzeš pripadne doplniť do poistkovej skrinky, alarm odporúčam skrytú poistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Je tu o tomto všetkom vyvesené téma !!!! aj ako napojiť alarm či centrál na smerovky, aj kam napojiť napájanie, sám som ten príspevok pridával!!!!

Ja mam fabku z roku 2004,jsem vlastne skoro prvni majitel,je to jeste ta prvni jestli ti to nejak pomuze a alarm mam PORTMAN MO PORTMAN jo a central uz mam,dodelal sem ho zrovna dneska.Nevim prave odkud tahat napr. smerove svetla a tak...Nema nekdo popis zapojeni elektriky na fabku 1,2?

Správna pripomnienka na začiatok.

žiadneho jednodrôtu sa netreba báť, to sú len okná a tam nebude fungovať dojazd cosby a centrál pokial viem je riešený tak isto ako dopredfaceliftu

otazka jak........Nutno specifikovat.Jaký alarm,jaký centrál a podobně.Pokud ti jde pouze o napájení,tak snad se umíš napíchnout někde do pojistkovky.Pokud potřebuješ signály,tak tam už to není tak jednoduché.ani nenapíšej,jestli máš novou-jetou nebo fungláče,kde už je to složitější,protože se tam používá jednodrát.vedení Lin bus a tam už jsi s alarmem obyč v pr... a musíš jít až do zámku

Na obrysovky je to sice najjednoduchšie ale cez den nič nevidíš lol

Na pripojenie dverových kontaktov potrebujes diodový modul http://www.jablotron.cz/docs/manualy/fb-dv.pdf. Výstup na smerovky pripoj na parkovačky, najjednoduchšie na spínači svetiel (Škodovka neodporúča pripojenie na smerovky). Inšpiráciu nájdeš na tu http://www.jablotron.cz/docs/manualy/mdf58803.pdf.

umistnenie ultrazvukov v mojom aute

post-3171-1196795376_thumb.jpg

post-3171-1196795400_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
pridane fotky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

No tak to +12 pripojim na ten hlavny privod na tie hrube cervene kable...

To ACC to pripojim na zapalovanie ,ten kabel mam vyvedeny na iso konektor k radiu...takze len k tomu.

V piatok sa do toho pustim a pofotim nejake veci a dam to tu...tak snad to pojde. :)

Smerovky-musim tam prirobit tie diody,som nasiel schemu v tomto fore tak ale to az neskor urobim. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jako zapojis primo k iso konektrou jo ... to bych chapal

ale porad spekuluji nad tema smerovkama ...

tak jsem to pripojil to na ten kabel to spinani klickem na zluty co jde k radiu a alespon uz mam naprogramovany ovladace bez nej to nejde

Editováno: , autor: TELEPORT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Aby ste sa tolko netrápili:

Podle toho schéma jsem to zapojil a odemykání nefunguje.Konektor je ve sloupku dveří dost nepřístupný,tak jsem to zkoušel jen napíchnout na drát pod manžetou mezi sloupkem a dveřma.Měl by to být modrožlutý drát.Když na něj dám přímo kostru tak by měl zamknout ale nic.Je to r.v.2002 a někde se píše zase na zelený u spolujezce.Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

ahoj lidi mám alarm jablotron CA-320 Akcent a při otevření blikala parkovačky světla, ale já to chci na výstražné. Firma Jablotron mě odkázala na zdejší firmu a zároveň jejich obchodního zástupce a oni na to koukli a odpojili světla a řekli, že to nepůjde, že je třeba nějaké diody. Takže to nechali, že se v tom hrabat nechtějí, že to Jablotron nedoporučuje skrz nějaké chyby v elektronice. máte někdo tento alarm, nebo víte někdo co mysleli těmi diodamy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...