Přejít na obsah

Centrál na DO


Smety

Doporučené příspěvky

Zdravím,

měl bych jeden dotaz.

Zapojil jsem tchánovi centrál na DO, měl jen klíčem.

Už jsem ho zapojoval na svých současných i minulých vozech, tak jsem se pustil i do jeho OI.

Zapojeno, vše chodí jak má až na dveře řidiče.

Zamknu vůz, zamknou se dveře u spolujezdce, oboje zadní i od kufru, jen řidičovi ne.

Odemykání ten samý problém.

Klíčkem mu zamykají(odemykají) všechny i řidičovi, ale ty u řidiče o "milisekundu" později a pomaleji zalézá(vylézá) ten čudl ve dveřích.

Když jsem měl Octávku a teď i u Fábky pokud zamykám(odemykám) klíčem, stačí zasunout klíč a lehce pootočit, ale u jeho se musí víc silou a o celých 90' až na doraz.

Ještě jsem zkoušel odemknout od spolujezdce a to se otevře celé auto, ale řidičovi dveře ne.

To nevím, jestli je normální...

Neřešil jste někdo podobný nebo stejný problé, nebo aspoň nějaká rada na co se mrknout?

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě má špatnej dveřní mikrospínač a auto si myslí že jsou dveře otevřený tudíž je nezamkne

Já mám u Fábie taky špatný ten mikrospínač a dálka chodí u všech dveří...

Ale nevím, jestli to na něm u OI není nějak závislé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě přelámaný kabel do dveří řidiče v přechodu z karos. do dveří.

A náhodou nevíš, jaká by to byla barva drátu, který by tohle způsoboval... ?

Jinak ve dveřích ostatní el.instal.funguje(okna,zrcátka)

Editováno: , autor: Smety
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ti nepovím protože jsi neuved udaje o vozidle ale obvykle to bývají k motorku zamykání (šedočerný+žlutočerný).Ale většinou to uvidíš až to rozděláš a rozmotáš izolaci.Jsou viditelně přelomený a další ztvrdlí a polámaná izolace.Doporučuji opravit všechny načatý kabely,jinak ti za chvíli nepůjde něco dalšího ve dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...