Přejít na obsah

Přední maska


mesr

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj chtěl jsem se zeptat na přední masku tu před chladičem. Zpočátku se mi líbila ta původní žebrovaná, časem sem viděl chromovanou ale i ta mě přešla nejvíc se mi stejně líbí ta z profilovaného plechu nebo co to, je jenže nevím kde ji sehnat ? a kolik to stojí ? neprodává něco origo škoda? Chtěl bych totiž jen vyměnit ty žebra za plech nebo jinou mřížku vše ostatní pokud možno zachovat i se znakem a vším ?? Má s tím někdo zkušenosti nebo návod ??

No a taky mě zajímá co na to budou říkat orgáni (policie) nerad bych dostal trestňáky za takovouhle pakárnu, která se mi ale dost líbí.

No a poslední dotaz bude to dostatečně chladit tak jak má ?? nebo nebude to při jízdě hučet ??

Předem díky pokud se mi někdo ozve zdarec a díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az prilis dotazu v jednom prizpevku........ ;)

no tim profilovanym plechem mas urcite namysli tahokov.....koupis ho kdekoliv, kde maji "tuning" :D doplnky na auta....

bud muzes zebrovani vyriznout a voperovat tam ten tahokov, nebo nalepit pres zebrovani....to zalezi na vkusu......tady na foru toho najdes vic, jen hledat...

nebo si muzes koupit nejakou sportovni masku...vyrobce trebas MiloTec nebo Elis nebo Autostyl Janko.....

mrkni trebas sem tady je spousta masek http://www.skoda-shop.cz/index.php?id_pods...y=12&PHPSESSID=

pri jizde nic nehuci a s chlazenim take problemy nejsou ba dokonce ani s policii ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bobik : neboj tlačitko hledat jsem použil před založením fora několikrát ale bohužel jsem nic nenašel a nebo jsem se špatně ptal. Ale na šlovo mřížka, maska a tak mi nevyskočil žádný odkaz který by řešil můj problem. Ale jinak diky za odpověď ale jedná se mi spíš o nějaké levnější řešení než je cca 2000 za celou masku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bobik : neboj tlačitko hledat jsem použil před založením fora několikrát ale bohužel jsem nic nenašel a nebo jsem se špatně ptal. Ale na šlovo mřížka, maska a tak mi nevyskočil žádný odkaz který by řešil můj problem. Ale jinak diky za odpověď ale jedná se mi spíš o nějaké levnější řešení než je cca 2000 za celou masku.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=562&hl=tahokov

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tahokov do masky sye tu resil opravdu jiz nekolikrat, nicmene to je dost jednoduchy ukol takze jestl ise ti to libi tak hura do toho

v tomto púripade resit polici ci jine chlazeni bych opravdu neresil

jinak ja osobne zkousnu tahokov pouze cernej a uz ani ten moc nemusim, preci jenom origo mrizka nebo cela maska co perfektne pasuje je nej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tahokov do masky sye tu resil opravdu jiz nekolikrat, nicmene to je dost jednoduchy ukol takze jestl ise ti to libi tak hura do toho

v tomto púripade resit polici ci jine chlazeni bych opravdu neresil

jinak ja osobne zkousnu tahokov pouze cernej a uz ani ten moc nemusim, preci jenom origo mrizka nebo cela maska co perfektne pasuje je nej :-)

pravda, pravda, vsak jak rychle letel muj tahokov z masky, pac se mi to po chvili nelibilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by se líbila origo, ale bez znaku, tak jak je vidět v reklamě " Já jsem ho poladil ... " - Česká pojišťovna, ale ta je pochopitelně upravena počítačem.

a ja ji naboural :D a Ceska to za me zatahla cely :p ...........neni, pry existuje Fidelek ti o ni povi, jinak ja bych ji take moc chtel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na rodinnou fábku stejně asi neprotlačím tahokov. Ale chci aby když jedu poznal že je to naše fábka bo modrých fábek je u nás hafo. Proto to asi vidím na tohle :

http://www.tuning-skoda.sk/cz/?section=1&i...l_foto=624&xf=1

plus to stříknu do barvy karoserie a pak se uvidí možná i ty žebra ale to podel citu. Možná i mračítka by nebyly od věci ale nevím prý jksou s tím oplétačky s poldama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na rodinnou fábku stejně asi neprotlačím tahokov. Ale chci aby když jedu poznal že je to naše fábka bo modrých fábek je u nás hafo. Proto to asi vidím na tohle :

http://www.tuning-skoda.sk/cz/?section=1&i...l_foto=624&xf=1

plus to stříknu do barvy karoserie a pak se uvidí možná i ty žebra ale to podel citu. Možná i mračítka by nebyly od věci ale nevím prý jksou s tím oplétačky s poldama.

pokud si dáváš atestované věci na auto,tak jsou na tebe všici policajti krátcí....a myslíš,že se tím zbytečně zabýváš.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec mám jen takoví datázek chci se pustit do úpravy přední masky fabie a chtěl bych se dopřeedu zeptat kolik mě bude stát když něco zkazím proto bych chtěl poprosit jestli by mi někdo nehodil ceny následujících dílů klidně i PM po zodpovězení klidně téma smažte. Díly jsou to tyhle:

6Y0 - 853 - 668 - žebrování

6y0 - 853 - 661 - chromový rámeček

6Y0 - 853 - 678 (nebo 3 - bylo to blbě naražené) - rámeček v barvě okolo masky

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...