Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Zdravím,

máme v práci novou Škodovku SUPERB II 4x4 combi vyrobenou 09, nejdou nám ale spárovat žádné telefony.

například:

telefon E90, telefon auto najde ale pokud se dá spárovat, tak auto napíše že se nepodařilo spárovat.

jaká jednotka tam je nevím, ale zkoušeli jsme nainstalovat na mobil i Software pro komunikaci s HF sadou GSM II s Bluetooth ze stránek škodovky.

myslím že to bude v nějaké maličkosti, ale potřebujeme popostrčit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte priatelia? chcem sa opytat taku vec, mam jednotku 3C8 a ked som spojeny v HF rezime tak akonahle volam tak, ze nevytacam priamo z telefonu ale cez Volant a Maxidot tak vzdy mam skrytu identitu aj ked v telefone a aj v sade ( samozrejme v rSAP rezime) som nastavil posielanie identity. Ked zadam cislo priamo v mobile tak identitu volanemu ukaze. Da sa to nejako vyriesit aby ju posielalo stale? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaskrtnute samozrejme ale posiela len ked sa pripojim cez rSAP.

Ked som pripojeny cez HF protokol tak taka polozka neexistuje a posiela len ked vytacam cislo priamo na telefone. Ak mam napr zmeskany hovor a odpovedam cez volant ze zavolat spat tak pise nezname cislo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na maxidotu v menu telefon-nastaveni-telefonu

identif.volajiciho-posilat vzdy

ahoj prosimte mam takovy problem jedna se o octavia 2 elegance 2006 puvodne audience a BT HF GSM II ,

dodal jsem RNS 510 a trochu mi vadilo ze se po stisku phone nic nedeje libilo se mi ze na navi se ukaze VODAFONE CZ a jsou tam ruzny predvolby atd

takze jsem koupil jednotku 5NO035730B pouzval jsem vzdy Sony Ericsson bezny mobily zadny s operacnim systemem :( nesdlo mi to tak jsem si koupil Nokii E51 a resil jsem to Duo kartou vzdy vypl erivsson a zapnul nokii tak mi to fungovalo ted jsem ale i nokii i ericsson prodal a koupil si ericsson ELM nejde samozrejme opet :( a tak ted nevim jestli by treba nejaky sony ericsson mel kompatibilni s touhle jednotkou a nebo a to spis JESTLI JE JEDNOTKA

ktera je kompatibilni s ericssonem a ukazuje se na navi . kamarad ma auto 2008 ma columbus z vyroby nejakou jednotku a udajne mu cohdi IPHONE I STARA NOKIE nikde nezapinal zadny rezim sim z te nokie muze normalne odepisovat sms ( coz me v tom rezimu vzdalene sim nejde a to me stve ) a na navi se mu pry ukaze signal a predvolby muze porhledat seznam apod o co slo me prave.. na cislo se mi mrkne . pry se mu ale na maxiotu neukazaji sms coz me zarazilo :(

VEDEL BY JSTE TEDA NEKDO CO JE ZA MOZNOST aby sla na navi a spojila se s normalnim telefonem nebo konkretne staci sony ericsson nebo aspon nejaky telefon ale aby se z nej dalo odepsat sms treba a zaroven se ukazovalo na navi aspon signal a seznam.. vim ze je ted nova jednotka ktera umi psat i sms ale v predface budikach je to problem zejo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojení BEZ rSAP do před FL OII umí jednotka 1Z0 035 729 B. Špatně se shání.

Zobrazuje i na MaxiDOT a Columbus.

Podporované telefony jsou v tomto dokumentu.

ta ma takovou tu stribrnou krabicku ?to je teda gsm 2 ? to jsem asi mel ? na navi mi ale nesla a ani snad seznam se mi nezobrazoval z pameti tel jen ze sim :( urcite ukaze sms na maxidotu a na navi se mi ukaze menu ? kolik cca se da sehnat myslis ? a ta moje je pak prodejna ta premium ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Je to kovová jednotka. Možná jsi měl ještě starší, teď nevím označení, ale 1Z0 na navi ukazuje. (do určitého verze softu bez problémů)

Načtení seznamu z telefonu je otázka kompatibility konkrétního telefonu. Jelikož je to už starší jednotka, tak u některých telefonů nemusí jít vše.

Cenově jsem viděl 1Z0 jednotku mezi 4 až 5 tis.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Je to kovová jednotka. Možná jsi měl ještě starší, teď nevím označení, ale 1Z0 na navi ukazuje. (do určitého verze softu bez problémů)

Načtení seznamu z telefonu je otázka kompatibility konkrétního telefonu. Jelikož je to už starší jednotka, tak u některých telefonů nemusí jít vše.

Cenově jsem viděl 1Z0 jednotku mezi 4 až 5 tis.

a na maxiku sms taky jo ? prave ten kamos rika ze na navi mu ukazuje ale na maxiku menu telefon nema nejdou mu tam sms a rezim rsap pouzivat nemusi

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SMS na maxidotu jen s premium sadou (rSAP)

Jestli bude fungovat face volant s 729B jednotkou nevim. At sem napise nekdo kdo to tak ma.

ah tak to se zase vysvetluje ze porad dneco za neco ... ted mi jde vse akorat ze musim mit dva telefony a duo kartu :( no a blby je ze nemuzu odepsat sms z telefonu a prepnout si hovor

a je mozny ze jsem teda mel gsm II bez toho ze mi to chodilo na navi ? jinak mi teda asi vse chodilo sms na maxi nebyly a snad neslo vycist tehda pamet telefonu jen pamet sim :(

kdyz sem dal na navi phone tak se to ztisilo

tak asi kdyby aspon chodila ta navi a pemet telefonu tak bych to asi vymenil ...

a jsou teda rozdily v ty gsm 2 ? jaky je rozdil mezi a a b ?? diky moc

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je pro novější auta s bílým maxidotem... doted jsi měl GSMII, ale starou jednotku která nefungovala na columbusu.. pokud chceš to samé co jsi měl ted tak kup 729B a pojedou ti všechny telefony.. 729B s face volantem by měla jít..

bily maxidot maji vsechny O2 ne ? bud polodot zeleny a nebo maxi bily . mam elegance dsg a byl tam bily maxiDot . Auto je 2006.

HM pekny teda :( a da se ta 5NO dobre prodat ? zaco je realne prodejna

jestli pujde aspon s tim face volantem tak bych ji asi vzal .. blby je ze nepujdou ani sms jenze zas muzu psat z mobilu i cist to mi vyhovuje

ty ji nahodou rozumne nemas ? kdyztak sz

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojení BEZ rSAP do před FL OII umí jednotka 1Z0 035 729 B. Špatně se shání.

Zobrazuje i na MaxiDOT a Columbus.

Podporované telefony jsou v tomto dokumentu.

sehnal jsem tu jednotku jak rikas ale je bez pismene na konci co to znamena ? umela by v predface na navi ( mam rns 510 s hlas ovladanim a face multi volant .. a hlavne pak obyc telefon ala sony e elm apod .. bez operaku proste , na maxidotu teda sms nebudou :/ a pamet telefonu by to doufam vycetlo

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, BT jednotku jsem již v OII 1,9TDi 77kW, Maxik rozchodil. Koupil jsem BT anténku a nechal napíchnout a aktivovat. Vše funguje perfektně, zvuk čistý, mluví to na mě už česky, menu v češtině. ......

Ahoj.

ZRI, napsal bys, prosím, co jsi rozchodil - tedy jaký byl stav předtím a jaký potom? Co je BT anténka, kam se napichuje a kde ti to udělali.

Díky.

skar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...