Přejít na obsah

VÝMĚNA LOŽISKA


Cougar

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam dotaz. Pry mam nacate lozisko na levem prednim kole.. mam Octu model 12/97 1.8 20V bez turba... v autorizovanem servise mi rekli 2400 matros, 1400 prace.. kamos mi to komplet nabizi za 2000 prace+material... tata mi to udela zadarmo =) Jen jde o to lozisko.. u mistniho prodejce dilu mi nabidli lozisko za 740 kc vcetne dane.. kdyz vezmu v potaz, ze to asi neni origos, je mozny ze se jedna o spravne lozisko kdyz orig stoji 2400?? Zavada se projevuje cyklickym zvukem, takove jakoby dreni dilu o dil... se zvysujici rychlosti se zvuk zyrchluje a zintenzivnuje... a cuka volant... co si myslite o te cene? nemuzu koupit neco jineho? souvisi to s tim loziskem? nic jineho by to asi nemohlo byt.. diky VSEM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky jsem měnil ložislo. Když mi to začalo dělat, myslel jsem si, že mám špatně nafoukané některé kolo tak asi tak. Nejlíp to poznáš tak, že zvedneš auto, zařadíš pětku a poslechneš, kola. Při nezatíženém autě to jde dobře rozpoznat. Další projev je změna "pazvuku" v závislosti na natočení kol. (Podle toho, které ti odešlo). Bohužel, když to nepoznáš a rozděláš kolo, dojde k rozlisování klece a ložisko je na vyhození, může se stát, že vyměníš to co nehučí, ale pokud je KO, tak se jastě ozve. Kupoval jsem origo německý FAG za 1.700

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky jsem měnil ložislo. Když mi to začalo dělat, myslel jsem si, že mám špatně nafoukané některé kolo tak asi tak. Nejlíp to poznáš tak, že zvedneš auto, zařadíš pětku a poslechneš, kola. Při nezatíženém autě to jde dobře rozpoznat. Další projev je změna "pazvuku" v závislosti na natočení kol. (Podle toho, které ti odešlo). Bohužel, když to nepoznáš a rozděláš kolo, dojde k rozlisování klece a ložisko je na vyhození, může se stát, že vyměníš to co nehučí, ale pokud je KO, tak se jastě ozve. Kupoval jsem origo německý FAG za 1.700

no, kamos na to koukal, a rikal ze je to leve.. navic to slysim i od volantu a hlavne pri zataceni doprava to je slyset jako prase... takze je jasno.. ted jsem ho schanel.. 440 v Krci, 740 v Raotine, FAG za 1000 u Elitu ve Stodulkach... 2400-2500 u Skoda Femat =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nehučí ti přihnutý plech. kryt brzd kotouče? Psal jsi , že je to jako plech o plech.... :smich::smich::smich:

už jsem to zažil...

ne ne, to jde z kola.. hlavne je citit pri zataceni a jizde.. plech tam nikde neni.. hlavne tam ani nemam spojler =))) ale diky=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...