Přejít na obsah

PP-sám se přepíná na teplotu...


virgin

Doporučené příspěvky

Je možný, že by se pp při poklesu teploty na 4 stupně sám přepnul na zobrazení teploty-jako aby upozornil na možnost náledí? Nebo mi to jen nějak blbne?

Je to normalne,mne to ukazuje tiez,pri poklesu pod 4 stupne by to malo aj gongnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, že by se pp při poklesu teploty na 4 stupně sám přepnul na zobrazení teploty-jako aby upozornil na možnost náledí? Nebo mi to jen nějak blbne?

Je to normalne,mne to ukazuje tiez,pri poklesu pod 4 stupne by to malo aj gongnut.

To jsem si právě říkal, že by to mohlo taky cinknout,aby to upozornilo,ale mě to žádný tón nevydá :disgust: .Ještě, že tak často sleduju spotřebu a všimnu si toho...Tobě to i nějak pípne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si právě říkal, že by to mohlo taky cinknout,aby to upozornilo,ale mě to žádný tón nevydá :disgust: .Ještě, že tak často sleduju spotřebu a všimnu si toho...Tobě to i nějak pípne?

Ja som tiez ten menej stastny ,ktoremu to necinga,ale robi mi to to iste co tebe,ked mam napriklad navolenu spotrebu aktualnu, po chvili sa mi to prepne a ukaze aktualnu teplotu(teda ak je okolo 4 C)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiez ten menej stastny ,ktoremu to necinga,ale robi mi to to iste co tebe,ked mam napriklad navolenu spotrebu aktualnu, po chvili sa mi to prepne a ukaze aktualnu teplotu(teda ak je okolo 4 C)

To jsem rád, že to není chyba mojeho auta, že to přeskakuje na teplotu. Diagnostika mi totiž na servisce hlásila, že mám už slabší baterku a technik povídal, že to pak nějaký věci postupně přestávají fungovat...Koukám, že máš auto v eleganci-a píšeš, že nepípá-tak to to asi nebude pípat nikomu.

Nebo to někomu z vás i pípne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To těžko, já mám 11/03 a gongne mi to taky vždy(pískání ne , to píská jen palivo, ostřikovače a kdoví co, ale venkovní teplota gonguje)

No já mám 10/01.Jestli je tu někdo s takhle starým autem, komu to vydává zvuk, ať se pochlubí :) .Jinak pípnutím jsem myslel zvukový projev-takže už vím, že to je gong -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak psal bastien. Skutecne starsi MR nepipaji. A popravde se vam docela divim, ze po tom tak touzite :) Me staci kdyz mi pipne nadrz, to mam sok na tejden... :D

Jo zvuku rezervy se taky bojím :o .Ale tohle mi připadne jako ne zcela zbytečný, když to při těch 4 stupních nějak příjemně gongne. Dá se to nějak v ŘJ naprogramovat?Jestli tahle šílenost teda už někoho z vás napadla... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Martinoslavem, pípání mi ani nechybí , stačilo mi když blblo v zimě čidlo hladiny chlad. kapaliny a do toho nádrž, a už jsem měl nervy, už je to tak dost upípaný auto, mám přece oči, nejsem nějaký invalida co potřebuje na každou kravinu upozornovat pípnutím, který je na víc past na uši.. :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...