Přejít na obsah

Bolero


Doporučené příspěvky

bolero je děláno pro auta nad 2007

takže bud dáš jednu jednotku (gateway) z faceliftu nebo se ti bolero nikdy nevypne protože nerozumí gateway z 2005

? po vytiahnuti kluca je radio vypnute, teda sa aspon tak vyzera .....

mám ho tam dva dni a zatial rano nebol problem ... , ako zistim či je to OK ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že nějaká funkce v rádiu(TIM) může zabránit úplnému vypnutí a stará gateway nedokáže poslat rádiu příkaz vypni se. Tak pro budoucí bezproblémový provoz je nutné gateway vyměnit za typ S nebo AA, která když dojde k poklesu napětí tohle dokáže udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gatewaye podporující face PDC, Columbus, Bolero, Swing: L, P, Q, S, AA neboli všechny pro MR08 a vejš

Ďakujem za radu, včera sa mi podarilo zohnať P čkoví a aj nakódovať ho. Dnes ráno štart v pohode tak uvidím čo bude ďalej .....

potreboval by som poradiť ako nastaviť to že mám iba predné reproduktory.Nemáte nejaké kódy do VAGu ?

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za radu, včera sa mi podarilo zohnať P čkoví a aj nakódovať ho. Dnes ráno štart v pohode tak uvidím čo bude ďalej .....

potreboval by som poradiť ako nastaviť to že mám iba predné reproduktory.Nemáte nejaké kódy do VAGu ?

Ďakujem

Halloooo :) nemé niekto kódy do diagnostiky na nakódovanie Bolera cez VAG ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bolero je děláno pro auta nad 2007

takže bud dáš jednu jednotku (gateway) z faceliftu nebo se ti bolero nikdy nevypne protože nerozumí gateway z 2005

Zdravím teď jsem si pořídil Bolero, místo Melody je to nesrovnatelnej rozdíl, mám octavku 2, rok 2008, ale ještě ne facelift, ale potřeboval bych poradit mam v loketce aux a nefungujemi, a u melody fungovalo, nemam, ani senzory couvání ani climatronic, mam obyč tak nevím jestli funguje něco víc bohužel asi nemám ani propojení s maxi dotem, můžete mi někdo poradit jak zapojit aux?

Jo a píšete že od roku 2007 se radio vypne? No volal jsem do škodovky a tam mi řekli že bych bolero neměl mít, že se nevypíná, ale mám už ho týden a nezjistil jsem že by se nevypínalo, asi po pěti minutách mi příde, že se normálně vypne.

dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...