Jump to content

Montáž rádia s navigací


denim
 Share

Recommended Posts

Zná prosím někdo v Moravskoslezzském kraji firmu, která by přemontovala navigaci místo streamu včetně rámečku, gps antény ? A co říkáte na Eonon DEVW 604

Děkuji za pomoc

Na firmu se vyprdni, takovou vpodstatě nenajdeš, většinou, alespoň dle mých zkušeností od toho dávaj ruky pryč (ještě k tomu když tu navi nekoupíš u nich). To si vyměň sám. Když to zvládl takový neznaboh jako já :-) prostě 2 hodiny v autě a máš to. Měnil jsem STREAMa za Columbuse a vše ok. Sundáš rámeček, vyšroubuješ šroubky, vyndáš konektory, vyndáš rádio, protáhneš dráty vod GPS antény palubovkou (to me dalo nejvíc práce) za kastlíkem dozadu za navi do středového panelu, nasadíš navi, konektory, zašroubuješ, dáš nový rámeček a jedeš. Rámeček pořídíš ve Škoda servisu za 150 Kč. Otázkou je jakou máš Oktu, kterej rok, nebudou se ti s velikou pravděpodobností zobrazovat info z park senzorů a z klimy (climatronic). Na to už potřebuješ vyšší dívčí a jiné součástky a soft a na to sem musel jet do Strakonic :-) (čau Ferdo).

Jinak k tomu Eononu, vůbec jsem nevěděl že takového něco je. Pěkný, dle fotek a popisu, rozumná cena, mně to ovšem připadá jako kopie Columba s upraveným softem z DX navigací : D:D :D Pěkný, nicméně mi tam moc nevoní ta iGO8. Já ji měl na PDA a letěla z okna. Jinak je třeba počkat na osobní zkušenosti někoho kdo si to koupí.

Pokud to nechceš dělat sám, tu výměnum zkus tady pročíst diskuze a natrefíš na dost chytrých lidí co to umí za rozumný peníz a ještě s něma dobře pokecáš ! To v servisu nezažiješ :-)

Pic

Edited by mirgr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...