Přejít na obsah

Navigace Amundsen do Yetiho


gegner

Doporučené příspěvky

Já taky...jen někdo si s ním stále hraje...

http://ws.skoda-auto.com/ImageProxyWS/CCImageProxy.ashx?imt=ExtraEquipments&i=CZE&mtc=5L&eec=PND&clc=66115&my=2015&ims=348x174&immt=jpg

 

 

post-3099-0-80985800-1412456388_thumb.jp

 

Jen je fakt, že nevím jestli ten display neodpovídá spíš Columbusu...tak třeba to bude náhrada za Columbuse....kdo ví. V pátek byl ještě starý Columbus v konfigurátoru a teď není.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v konfigurátoru už je to asi snad správně. Amundsen má dvě čtečky na SD karty a funkce nejspíš totožné co dřív. A Bolero oproti starému má navíc MirrorLink

Teď mě tak ještě napadlo...kam se vůbec strká CD? Ani se o cédéčkách nepíše, že by už nebyla mechanika a nebo jsem slepej? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel tohle:

 

Vedle modelu Fabia dostane nově, v rámci modelové péče, funkci MirrorLink™, pomocí níž se aplikace chytrého telefonu dají přenášet na infotainmentovou obrazovku, i ŠKODA Yeti. Technika je založená na nejnovější generaci takzvané modulární stavebnice (MIB) a pro ŠKODA Yeti obsahuje dva nové infotainmentové systémy – Bolero a Amundsen. Tyto nové systémy lze pomocí USB kabelu snadno spojit s chytrým telefonem. Poté se aplikace telefonu, které mají certifikaci pro MirrorLink™, zobrazí na obrazovce infotainmentového systému.

 Velmi užitečná je i nová funkcionalita SmartGate. Je k dispozici pro model ŠKODA Fabia a od listopadu letošního roku také pro modely ŠKODA Yeti, Octavia a Rapid/Rapid Spaceback.

Pomocí technologie SmartGate lze v určitých aplikacích na chytrém telefonu zobrazovat, ukládat a mobilně využívat takové údaje o vozidle, jako např. spotřeba, průměrná rychlost a další informace pro každou jednotlivou jízdu. Přenos dat je bezdrátový, pomocí WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Displej nového Amundsenu, uhlopricka cca 6,3".

Nemá CD (v dnešní době myslím nevadí), má dva sloty na SD karty, USB vstup dole u řadící páky a umí přehrávat audio přes Bluetooth.

U kontaktů se zobrazují i fotky, pokud je máte přiřazeny v telefonu.

 

post-5302-0-63403000-1417471102_thumb.jp
Editováno: , autor: Saty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dnes mě Amundsen nepříjemně překvapil.Po nastartování zůstal černý displej,rádio hrálo,couvací kamera taky nic.Pomohlo až vystoupení z auta a potom vše v pořádku.

A ještě jedna věc.Amundsen je spárovaný s telefonem Sony Xperia Z1 compact.Na displeji se mi u kontaktů zobrazují jen některé fotky,u ostatních je v telefonu mám,ale na rádiu se nezobrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tento trend je zde už delší dobu...dřív co vyšlo trpělo nějakými drobnými vadami, kterých se člověk běžně ani nevšiml. Nyní nejdřív není menu: Navigace vůbec na Maxi-Dotu a i po aktualizaci opět chyba s obrázky z telefonu. To nemluvím, že do teď nikdo nepustil software, který už máš Ty ve své navigaci oficiálně do servisu, aby opravil chybu zobrazení Navigace na Maxi-Dotu. To mi nejde na rozum, že auto koupené v listopadu 2014 nemá ještě nyní toto vyřešené a vše v pohodě. Je vidět, že je to asi i uživatelům jedno, protože jinak by se už něco v této věci měnilo. Dočasná ztráta zobrazení(tak si to nazvala Škodovka) = nikdy na Maxi-Dotu nebylo a řešení, počkejte do 10 týdne 2015 no a máme 13 týden 2015 a stále nic. To je pohoda a pak se tu divíš, že nejdou nějaké obrázky...dokud lidé nebudou chtít za své peníze 100% funkční věci tak to bude stále tak vypadat. Chtělo by to, aby všichni co mají Yetiho s touto navigací, došli do servisu do konce týdne s tím, že nejdou obrázky + nemají vyřešené zobrazení menu: Navigace na Maxi-Dotu. Nechat sepsat záznam o reklamaci a pak se budou dít věci. Když ne, tak za měsíc vezmeš klíče a velký TP a hurá jedeš vrátit auto(můžeš nejdřív v pátek odpoledne zavolat na linku do Škodovky a zeptat se zda Ti mohou říct vůči tvému VINku, zda jež existuje řešení tvého problému, které bylo reklamováno dne...., a že jen pro informaci to není vyřešeno a v pondělí jedeš s právníkem vracet auto). Když to udělá 100 lidí tak on to začne někdo řešit. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám od 3/2014 yetika po FL s rádiem amundsen+. Dnes jsem se rozhodl (po roce :-)  ), že přes bluetooth připojím iphone. Nějak se to nepovedlo. V MFD vlůbec není - asi - kolonka telefon. Nerozumím proč. Vždyť na amundsenu+ je tlačítko phone. Mohu požádat o radu jak připojit iphone. Moc děkuji. C 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je nutné zkusit tu funkci aktivovat kódováním jednotky 37. Po úspěšné aktivaci(v opačném případě je nutné do auta nainstalovat HF sadu, stejné jako kdybys měl Columbuse) bude nutné ještě dotáhnout k lampičce mikrofonní kabel + nový mikrofon osadit v lampičce.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...