Přejít na obsah

alarm a vytata baterka


suppressu

Doporučené příspěvky

Zdravicko.

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Chcem sa len opytat ci uz niekto riesil otazku zalozneho zdroja pri vybrati baterky.No neviem ci sa to tu uz nepreberalo ,ak ano tak ma prosim opat nezjazdite ,ale poprosim presunut na prislusnu temu.Ak nie......

No mam alarm Sentinel 2200 (Nevie nahodou niekto aky ma odber?) a totalne vytatu baterku.Neriesil nahodou toto niekto?Proste alarm a ziadna baterka v aute.Nejaky zalozny zdroj na napajanie alarmu.Co by som s tym mohol robit?Sice mam klasicke zabezpecenie (spiatocka) ,ale tomu akosi neverim.Pri sikovnosti a vynaliezavosti zlodejov....Pomozte mi prosim....ja mam nasu fabcu rad.a este ma caka par rokov splacania,nerad by som platil za to co nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabi si baterku!!! Auto sa velmi zle kradne ked tam nemas funkcnu baterku. :);)

Vidis to.Tak to ma ani nenapadlo.Este ze ta mam :palec2:

...len teraz neviem ,ci mam vzdy ked idem nabijat aj povyberat vsetko o co by som nechcel prist.Napr.Taka autosedacka za par tisic + nejake veci o ktore by som nerad prisiel.....

Ja som sa len pytal ci to uz niekto niekedy riesil,ci je ta moznost....A tak isto sa da auto odtiahnut,odmontovat kolesa.....a ked ten alarm mam tak nech aj na nieco je.

....zeby to fakt este nikoho nenapadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...