Přejít na obsah

Neukladanie stanic


Doporučené příspěvky

Mam problemos.Uz dlhsiu dobu sa trapim s radiom Sony.Po nastartovani si navolim stanicu.Akonahle vsak vypnem motor a vyberiem kluc,tak sa mi okamzite vsetko rozsteluje.U original radia sa mi to nedialo.:( Vie mi niekto poradit co treba urobit,aby mi stanice zostali aj po ulozeni a opatovnom startovani? Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Lubo:Aj si nieco platil za to?UZ ma to riadne sere,vecne nahadzovat stanice ako z doby kamennej.

V Skoda servise nikdy nic nie je zadarmo. Prehodenie pinov, uprava suflika pod radiom (urezal tam kusok plastu) aby sa pekne otvaral (tusim ti tiez moc dobre nefunguje ;) a montaz vyzivovaca signalu ... praca za 500 :(

Edit: Oprava. Naposledy som bol v jednom Skoda servise a nechceli ani korunu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Oprava. Naposledy som bol v jednom Skoda servise a nechceli ani korunu ;)

Tak sup meno servisu kde za to nic nebudu chciet :))

Tam som bol s inym problemom, ale naozaj ochota s akou som sa v BA este nestretol. Poradil mi ho fabka2004. Je to trosicku od ruky v Dunajskej Luznej (cca. 10km), ale mne to za ten pristup stoji. Ale prehodenie pinov zvladnes urcite aj sam, keby som to vedel vtedy tak tam nechodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam som bol s inym problemom, ale naozaj ochota s akou som sa v BA este nestretol. Poradil mi ho fabka2004. Je to trosicku od ruky v Dunajskej Luznej (cca. 10km), ale mne to za ten pristup stoji. Ale prehodenie pinov zvladnes urcite aj sam, keby som to vedel vtedy tak tam nechodim.

JA som na elektriku antitalent,takze nemajme iluzie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam kusok byvam tak viem... :)

...a chodil som tam aj s firemnymi skodovkami... raz sa stalo kolegovi, ze bol normalne objednany na prehliadku, prisiel tam a milý zlatý chlapík mu oznámil, ze pan jager prikazal nebrat ziadne auta, lebo maju dolezitejsiu robotu... ...inak co sa tyka kvality prace, nemozem sa stazovat, ale za tie prachy...za tie prachy... v porovnani s Fiat grif v petrzalke je to otri triedy lepsie no radsej nie ked nemusim... hehe... o inom radsej osobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problemos.Uz dlhsiu dobu sa trapim s radiom Sony.Po nastartovani si navolim stanicu.Akonahle vsak vypnem motor a vyberiem kluc,tak sa mi okamzite vsetko rozsteluje.U original radia sa mi to nedialo.:( Vie mi niekto poradit co treba urobit,aby mi stanice zostali aj po ulozeni a opatovnom startovani? Dik moc

Prohoď na nápájecím konektoru PIN č.4 s č.7. Jdou špatně ven, kdyžtak použij čokoládu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš rádio Sony, muselo byť k nemu aj kábel s ISO konektormi a mala tam byť v zapojení možnosť prepojiť červený a žltý kábel naopak.

Netreba chodiť do servis, stačí vytiahnuť rádio a prehodiť to v konektore - robota na 3 minúty, keď je poruke správne náradie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...