Přejít na obsah

Subwoofer do bočnice OI liftback


Doporučené příspěvky

jinak chlapci ta deska co jsem předělal tak mi jí dnes truhelka uříznul takže až se domluvím s prezidentem tak mu jí předám a on to pak přemaluje v cadu a hodí do návodů na stránky ;)

Jaka ? Kdo co jak nac ? Sem se stavil jen na skok tak abych byl v obraze :-)

no neviděl si můj kufr to je škoda..viděl bys jak mám uchycenej zesík...tu deksu na který je chycenej prostě letos postihnul upgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak chlapci ta deska co jsem předělal tak mi jí dnes truhelka uříznul takže až se domluvím s prezidentem tak mu jí předám a on to pak přemaluje v cadu a hodí do návodů na stránky ;)

Jaka ? Kdo co jak nac ? Sem se stavil jen na skok tak abych byl v obraze :-)

no neviděl si můj kufr to je škoda..viděl bys jak mám uchycenej zesík...tu deksu na který je chycenej prostě letos postihnul upgrade

Jojo to sem videl .. moc pekny ... uz tu mel ten nakres davno byt :-))))) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Má někdo zkušenosti z vestavbou subwooferu do Oktávky ? pokud vím tak jsem viděl na netu dvě možnosti a to do náhradního kola a do boční kapsy vzadu. Osobně se přikláním na druhou možnost. Hledám někoho kdo to už realizoval.

Hensel tady na foru nebo Vittorio .. tusim ze oba dva to maji ! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potřebuju pořád volnej kufr. Neustále něco vozím a do rezervy se mi to moc nelíbí. Neví někdo o někom kdo to dělá? Nemám abych se přiznal moc času to vyrábět.

No tak par firem by se naslo, ale musis pak mit dost $$$. Treba www.rachot.com ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Jak je složitý a co všechno potřebuju, abych ten sw měl umístěnej v bočnici. Mátě někdo fotky ať se můžupodívat co a jak.

Jestli ti stačí sedan, tak mrkni na mojí octu: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22659&st=0

To je přesně vono, co tam musí všecno být aby to fungovalo a jak je to složitě? a cena v řádech. měl bych zájem ROCKFORD FOSGATE PUNCH P18S4, ten by se i cenově docala dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je složitý a co všechno potřebuju, abych ten sw měl umístěnej v bočnici. Mátě někdo fotky ať se můžupodívat co a jak.

Jestli ti stačí sedan, tak mrkni na mojí octu: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22659&st=0

To je přesně vono, co tam musí všecno být aby to fungovalo a jak je to složitě? a cena v řádech. měl bych zájem ROCKFORD FOSGATE PUNCH P18S4, ten by se i cenově docala dal

No ceny si úplně nepamatuju, ale tak přibližně když to i přeženu 4-5 max komplet se dřevem, kabelama, zesíkem...

Dozadu potřebuješ natáhnout signálový kabely od rádia se spínacím pro zesík, potom napájecí od baterky a nějak vytvořit ozvučnici, tu taky nemám zrovna dokonalou, je to dost o improvizaci, udělat si přibližně šablonu... trochu práce to je, ale na to že ten basák je 200mm průměr hraje dost slušně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema, ale premysli nad resenim stihacky:)

Stihacko, klidne sem hod miry, plany - pokud se s nimi chces podelit.

Ostatnim to vadit nebude a nam to pomuze:))

mě se to taky líbí, akorát bych ten zesilovač schoval dovnitř. ale chce to viděl i jiný řešení.

Zesilovač se právě dovnitř nevejde, momentálně nemám moc času, ale jen když to trochu půjde tak to nafotím a dám i jinou možnost jak to udělat, tak aby se tam vešel větší woofer a případně zesík dovnitř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nema, ale premysli nad resenim stihacky:)

Stihacko, klidne sem hod miry, plany - pokud se s nimi chces podelit.

Ostatnim to vadit nebude a nam to pomuze:))

mě se to taky líbí, akorát bych ten zesilovač schoval dovnitř. ale chce to viděl i jiný řešení.

Zesilovač se právě dovnitř nevejde, momentálně nemám moc času, ale jen když to trochu půjde tak to nafotím a dám i jinou možnost jak to udělat, tak aby se tam vešel větší woofer a případně zesík dovnitř...

já už sem uplně nedočkavej, a nic se tu neděje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema, ale premysli nad resenim stihacky:)

Stihacko, klidne sem hod miry, plany - pokud se s nimi chces podelit.

Ostatnim to vadit nebude a nam to pomuze:))

mě se to taky líbí, akorát bych ten zesilovač schoval dovnitř. ale chce to viděl i jiný řešení.

Zesilovač se právě dovnitř nevejde, momentálně nemám moc času, ale jen když to trochu půjde tak to nafotím a dám i jinou možnost jak to udělat, tak aby se tam vešel větší woofer a případně zesík dovnitř...

já už sem uplně nedočkavej, a nic se tu neděje

Nejsi sam, take to tu sleduji:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema, ale premysli nad resenim stihacky:)

Stihacko, klidne sem hod miry, plany - pokud se s nimi chces podelit.

Ostatnim to vadit nebude a nam to pomuze:))

mě se to taky líbí, akorát bych ten zesilovač schoval dovnitř. ale chce to viděl i jiný řešení.

Zesilovač se právě dovnitř nevejde, momentálně nemám moc času, ale jen když to trochu půjde tak to nafotím a dám i jinou možnost jak to udělat, tak aby se tam vešel větší woofer a případně zesík dovnitř...

já už sem uplně nedočkavej, a nic se tu neděje

Nejsi sam, take to tu sleduji:))

njn, stíhačka a ostatní na nás asi kašlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...