Přejít na obsah

Chtěl bych znáček


Wertheim

Doporučené příspěvky

Já osobně tam žádnej nechci, ale příspěvky jako jéé další nebo jak ho někdo sundal, vy děláte jako by jste na to měli nějakou licenci, i kdyby ho tam měli všichni tak je to každýho věc a ostatním to může být u prdele, odpovídejte radši k příspěvku a nepište co by jste si tam dali nebo jestli už to máte ,to nikoho nezajímá, nevím co se to tady rozmáhá za debiloviny ,jako v bazaru když někdo něco prodává, a někdo tam napíše já to mám o 100kč levnější , nemáte náhodou všichni vepředu znak škoda? jóó´tak to jsem teda nasranej protože já ho tam mám taky, tak si sundejte  :smich:

Plně s tebou souhlasím !!!!!!!!!!!!!!!!!! je to tady čím dál tím horší místo aby porali tak kritizujou !!!!!! proč asi vyrábějí tolik značek aut ???? ( protože má každý jinej vkus a každému se líbí něco jiného ) takže s tebou plně souhlasím -_- jinak já mám ve předu taky znak škoda :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. Proč by si tam nemohl dát každý co se mu líbí? Já zase pro matení mám daný štítek 1.2 HTP na svém TDIčku. Kolega zase koupil trochu bořený FRS a predělal ho vzhledově na obyč. Fabku a taky se štítkem 1,2. Prý to méně láká zloděje a taky docela sranda, když rozjezdem a rychlostí znervozní mládence - závodníky, třeba v Octavii.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak zrovna včera jsem jednu takovou VRS Fobii krapet prohnal. Žlutá Fobie, old-face, gumy široké jako salámy, znak V/RS v zadu, pak jsem zjistil, že má znak V/RS i vepředu a to bylo z V/RS asi tak všechno.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak zrovna včera jsem jednu takovou VRS Fobii krapet prohnal. Žlutá Fobie, old-face, gumy široké jako salámy, znak V/RS v zadu, pak jsem zjistil, že má znak V/RS i vepředu a to bylo z V/RS asi tak všechno.... ;)

Asi jsi to špatně čet. Má skutečnou FRS. Jen na první pohled vypadá jako obyč Fabie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super nazory-hlavne ze to nekomu vadi-me tedy vubec-o tom to je-at si kazdej da na auto co se mu libi-treba znak origo s 100 L-od cervna uz bude jedno jestli ma nekdo motor 1.2-1.9-kazdej bude rad,kdyz bude mit co nejmene trestnych bodu-at uz se znakem RS-nebo origo autem FRS-pak v klidné jízde 90km/h bude síla-jinak mam obyc fabii tdi-pd/doplnky z FRS/,protoze vzhled FRS je na seriovku nejhezci s fabii vubec-muj nazor!!!!!!!je to stejne jako kdyz si nekdo na origo FRS hodi znacek 1.2,1.4,1.9-kdyz se mu to libi-at si tam treba n.........-nebo se pletu?

Editováno: , autor: bobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak zrovna včera jsem jednu takovou VRS Fobii krapet prohnal. Žlutá Fobie, old-face, gumy široké jako salámy, znak V/RS v zadu, pak jsem zjistil, že má znak V/RS i vepředu a to bylo z V/RS asi tak všechno....  ;)

Asi jsi to špatně čet. Má skutečnou FRS. Jen na první pohled vypadá jako obyč Fabie.

Ne četl jsem to dobře. Nebo ten tvůj kolega zrovna sundal nápis 1.2HTP a dal tam V/RS?! A ona se někdy dělal omezená série Fabie RS v benzínu? Asi mi to uteklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, je to vec kazdeho, treba si tam nalepte i BMW Motorsport , jde jen o pocit, ja osobne se chystam z auta vse orvat. :p:p

Go, Grygy, go !!

Všechno to vyhoď, mě ty opísmenkovaná auta taky neberou :D

Já tam mám už jenom znaky škodovky vpředu a vzadu. Na ně si netroufám, Kláca tu psal, že držej jak svině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale viete čo, ja si tie znáčiky RS asi na auto nalepím tiež! Hneď budem mať silnejšie auto. :D A ešte potrebujem zohnať ozaj veľký nápis TDI (najlepšie celý v červenom). To ešte len bude sila! :D

Ale teraz vážne. Ja by som si na auto dobrovolne tie znáčiky nedával, lebo to len bude lákať nenechavcov, aby ho urvali pre svoje potreby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně tam žádnej nechci, ale příspěvky jako jéé další nebo jak ho někdo sundal, vy děláte jako by jste na to měli nějakou licenci, i kdyby ho tam měli všichni tak je to každýho věc a ostatním to může být u prdele, odpovídejte radši k příspěvku a nepište co by jste si tam dali nebo jestli už to máte ,to nikoho nezajímá, nevím co se to tady rozmáhá za debiloviny ,jako v bazaru když někdo něco prodává, a někdo tam napíše já to mám o 100kč levnější , nemáte náhodou všichni vepředu znak škoda? jóó´tak to jsem teda nasranej protože já ho tam mám taky, tak si sundejte :smich:

naprosto a zcela souhlasím.Každý si upravuje auto podle svýho gusta a možností.

Krom toho na auto jsem ted dával znak RS z nový koktávky a ted se do mě pustte :aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

No a kdyby někdo chtěl ty starší znaky RS co jsem sundal,tak jsou k mání.Někdo už je po mě tady chtěl,ale smázl jsem si poštu a ted nevím kdo to byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ja jsem taky proti, ale kdyz to nekdo chce, budiz mu to prano...

Ja jsem oznaceni kompletne sundal a jsem spokojenej... :)

Taktéž. Z auta šlo dolů úplně všechno kromě znaků škodovky. Na ty jsem si netroufnul. Jsem B-čko :D

Tady jsem na netu našel foto jak vypadá sundaný znak z pátých dveří. Nebýt tam ty díry vypadalo by to hodně hodně good.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_jbily

Přispěji do této diskuse - nechám zdarma nápis 16V.

PS: Za sundání, nevím, jak se to dá dát dolů, takže kdo mi od toho bezbolestně (bez poškození laku) pomůže, může si jej nechat ;) Jinak budu rád za tip, jak na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přispěji do této diskuse - nechám zdarma nápis 16V.

PS: Za sundání, nevím, jak se to dá dát dolů, takže kdo mi od toho bezbolestně (bez poškození laku) pomůže, může si jej nechat ;) Jinak budu rád za tip, jak na to...

uz je to tu napsane jak s nim dolu...

vezmes vlasec, podriznes to a pak je umejes technickym benzinem ten lep....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...