Přejít na obsah

Jak sundat LP stahovacku, PROSIM rychle


NoiseR

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosim rychlou radu, jak sundat stahovacku LP dveri, kdyz mi o vikendu chteli smejdi vzit auto, tak vytahli zamek a kus mechanismu spadl do dveri a potrebuju to vyndat, abych tam soupnul novou zaslepku, diky moc. V DP se pise, ze odsroubovat srouby, ale zadny nevidim, mam tam snad nyty, je to mozny? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano od nějakého MR už se tam bohužél dávaly nýty :huh: Staré mají plech přišroubován do dveří asi osmi šrouby...jsou to tučím 10tky...myslím,že by jsi je nepřehlídl...vidím to bohužél na ty nýty...

Neeee :( Co s tim? To jako odvrtat a pak zase nejtovat? = dat do servisu :( Mozna jeste sendat dvere a nastelovat si ten spadlej kousek na tu diru pro sundavani okna a vytahnout, co? Ale to asi pred barakem tezko :( Mam 08/2004, svinaci, oni uz nevi, co by :) Jinak diky moc LUGO, jdu to nejak dat zpatky dokupy a setrit na servis, jsem zvedavej, kolik si za to panackove reknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montážní plech na kterém je stahovačka je přišroubován šrouby M6 po obvodu.Musíš sundat celý plech jinak to nejde.Odpojit tahlo zámku a odšroubovat okno.Nýtované jsou jen vkomponenty na plech.

Nj ale to je jen jak jsem říkal u starších Fabii....u modelového roku který ma NoiseR to bude 100% na nýtech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano od nějakého MR už se tam bohužél dávaly nýty  :huh: Staré mají plech přišroubován do dveří asi osmi šrouby...jsou to tučím 10tky...myslím,že by jsi je nepřehlídl...vidím to bohužél na ty nýty...

Neeee :( Co s tim? To jako odvrtat a pak zase nejtovat? = dat do servisu :( Mozna jeste sendat dvere a nastelovat si ten spadlej kousek na tu diru pro sundavani okna a vytahnout, co? Ale to asi pred barakem tezko :( Mam 08/2004, svinaci, oni uz nevi, co by :) Jinak diky moc LUGO, jdu to nejak dat zpatky dokupy a setrit na servis, jsem zvedavej, kolik si za to panackove reknou...

Tak to je mi Tě moc líto :( Přes okno to asi nevyklepeš a navíc sundávat celé dveře...ten díl který ti tam spadl je velikosti tak 5cm a na výšku 2cm..

Ke všemu jsou dveře ve vnitř dost "děravé" takže by se to tam někde mohlo "šprajcnout"....

Asi bych volil variantu odvrtání...zvolit takový vrták aby jsi vrtal jen do nýtu a ne i do plechu pak ten nýt už nějak vytrhneš a dáš tam nový...pokud teda máš nytovací kleště :( Jinak už zbýva asi jen neoblíbená metoda - SERVIS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 7 let později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...