Přejít na obsah

nestejná mezera u přední masky


wbz

Doporučené příspěvky

Je rozdíl mezi kapotou před a po faceliftu ? Má Oct. 2003 a hrozně mi nesedí ,nad světly u masky cca 1,5 cm mezera ale na blatníky sedí nádherně. Je vidět, že byla lakovaná, ale je po prvním majiteli a ten tvrdí ,že bouraná nebyla. Byl to asi předváděcí vůz Dobecar, tak moýná oni. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesedí mi právě ani maska na nárazník, je tam právě tak stejně velká mezera, ale rohy kapoty lícují přesně. Právě proto se ptám zdali je před i po FL jiná kapota

kapotá je stejná

zkus to vyfotit zepředu jestli ta mezera je v normě, pokud sedí kapota s blatnikama tak ani gumové dorazy asi nepomuže "dotáhnout"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zezadu jsou úchyty, co tu masku drží. Tak ji povol a dolaď si to, pak přitáhni. Popřípadě musíš úchyty trochu ohnout. To znamená....na straně, kde je větší mezera natlač masku dovnitř, na druhé straně masku povytáhni ven. Vše s citem a dopadne to. Taky jsem rovnal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Nazdar....Dneska som odmontoval prednú masku z O1 RS lebo som dal striekať kapotu a po demontáži mám problém a to že na pravej strane mám medzi svetlom a maskou dosť veľkú medzeru ako na ľavej strane...viac do strany kde je tá veľká medzera už maska nejde... sad.png foto priložím neskôr. Octaviu som kúpil minulý rok niekedy v apríli a predchádzajúci majiteľ hovoril že menili kapotu a prednú masku lebo o niečo kúsok tukli.......Od vtedy som sa stou medzerou až tak nezaoberal len teraz ked som to lepšie videl....Včom bude problém? niektorí hovorili že asi dali predfaceliftovú masku na preto je na jednej strane dosť veľká medzera medzi maskou a svetlometom.....poradte či môže byť tá chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...