Přejít na obsah

MILOTEC


KINGMIKI_CZ

Doporučené příspěvky

Zdravím velice mě zaujala 24 dílna sada od milotecu na palubovku konkrétně provedení dřevo tak se chci zeptat, jestli to někdo nemá popřípadě neviděl jak to vypadá a jaká je kvalita. Další věc mam zmatek někdy je toto nabízeno v provedení kořenové dřevo nebo mahagon tak který je lepší a v případě že bych taky dokoupil dekor na dveře pod madlo a okno který je nabízen jen ve dřevě tak který se ktomu nejvíc blíží povrchové úpravě té palubovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si ho koupil v hliníkovém provedení a byl jsem lehce zklamán až rozčarován, prt. to vůbec nevypadá jako hliník-je to jen jakoby hliník zalitý v asi 3 mm tlusté fólii, jak bývají některé reklamní samolepky, takže místo toho aby to interiér zluxusnělo, tak to vypadá hodně lacině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, taky jsem koupil ten hliník zalitý v té folii a byl jsem taky velmi zklamán. Dříve Milotec prodával také dekor hliníku, ale byl to takový ten hliník mat bez lesku a ten byl o 100% lepší. tedy alespoň pokud se nepletu, že to byl Milotec. Jinak to opravdu vypadá trochu lacině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si ho koupil v hliníkovém provedení a byl jsem lehce zklamán až rozčarován, prt. to vůbec nevypadá jako hliník-je to jen jakoby hliník zalitý v asi 3 mm tlusté fólii, jak bývají některé reklamní samolepky, takže místo toho aby to interiér zluxusnělo, tak to vypadá hodně lacině...

Hliník není luxusní prvek, tak se nediv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenosti s dekor lištama na O1 takové, že moc nepasují, jedna nepasovala vůbec a tak jsem ji poslal do reklamace a poslali mi ji zpět + novou lištu na opačnou stranu, tak nevím jestli v tom Milotecu fetujou, nebo co. Poněvadž co jsem od nich koupil, tak nepasovalo nic. Milotec = DD - dodělej doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenosti s dekor lištama na O1 takové, že moc nepasují, jedna nepasovala vůbec a tak jsem ji poslal do reklamace a poslali mi ji zpět + novou lištu na opačnou stranu, tak nevím jestli v tom Milotecu fetujou, nebo co. Poněvadž co jsem od nich koupil, tak nepasovalo nic. Milotec = DD - dodělej doma.

No s tim MiloušTecem je to stara znama vec, ze ne vsechno dokonale sedi......

na predeslejch autech jsem toho od nich mel dost, ale zas tak zasadni nepresnosti to nebyly......snad jen s maskou na fabii, ta nesedela dost........ -_-

Jinak ted uz bych si na auti od Milouse nedal asi nic (az na par vyjimek), zavani mi to tuzingem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

ty 24-dilne sady jsou spatny, nektere veci vubec nesedi, napr. na ty panely nebo tlacitka...ale nedavno jsem si objednal ti 6-dilnou hlinikovou sadu z ABS, a musim rict ze jsem spokojenej, sice je to predrazene (2290,-), ale vypada to hezky a dokonce se to blizi hliniku, kdyz uz dekory tak jedine tenhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...