Přejít na obsah

Fabia II - plná nádrž vycvaknutí pří 37 l


MartinSatek

Doporučené příspěvky

Když jsem tankoval posledně, ukazovalo mi to dojezd 30 km. Pistole vypla při 37 litrech. Přes odvzdušňovací kolík jsem tam natankoval 47 litrů. To znamená, že celkem po natankování mohlo být v nádrži tak 50 litrů. Ručička se pohla po ujetých 200 km přesně. Dnes jsem jezdil opět trasu kopečky-zastávky-nastartování 25x-teplota +4°C. Spotřeba 6,1 litrů.

Jak si nejpřesněji zpočítáš spotřebu? Zkus to prosím použít na příkladu mého posledního tankování. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

F II 1.2 12V

nejvice 43.5 litru (na ceste z autosalonu) jinak pri hladovem oku 38.5 litru, takze opravdu rezerva 7 litru

bezne 38-42 litru (oko, pulka rezervy)

komu se tam dari lit vice tak

1) bud nici nadobku s aktivnim uhlim (treba pres ten odvzdusnovak), leje se to do bezpecnostnoho prostoru nadrze (palivo ma velkou teplotni roztaznost),

casty problem u F I

2) cerpaci stojan pekne keca (napr. benzinka Praha 9 Cerny most pod Globusem)

Editováno: , autor: DEFIANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas nejak overeny? Jezdim tam celkem casto...

Tankoval jsem tam 2x hned na krajnim stojanu (blizko placeni) a tak velkou nadrz nemam aby to byla pravda (a dle realneho dojezdu jsem tu nadrz nepreplnil),

ted radeji volim ten Agip pod Makrem

Editováno: , autor: DEFIANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...