Přejít na obsah

Pípnutie.


kimmi

Doporučené příspěvky

Chcel by som poradiť ohľadom pípnutia.Mám Fábiu Combi 1,2HTP 47Kw+LPG.Všetko funguje ako má.Stalo sa mi že mi počas jazdy niečo píplo a neviem čo to bolo.Žiadne kontrolka sa nerozsvietila ani neblikla.Vždy mám počas jazdy pustené rádio na hlasitosť cca 5-7.Rádio Symphony CD 8x repro.Absolútne som nič nepostrehol,ani na výkone motora nič nebolo badať.Toto pípnutie som pozoroval už 3x.

Mám presne tento akčný model auta:

http://moje.auto.cz/Danci/skoda-fabia-combi.html

Prosím skúste poradiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tady někdo dobře čte!

ACEK už několikrát jsem se pobavil u Tvých příspěvků :smich:

Píše že mu to pípá během jízdy, ne při startu.

Přikláním se k názoru bolka.

Mě rádio pípne při RDS (když vysílají zprávy o dopravě).

Jinak PP by sám o sobě neměl co pípat. Vždy by to mělo být spojeno s něčím na palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tady někdo dobře čte!

ACEK už několikrát jsem se pobavil u Tvých příspěvků :smich:

Píše že mu to pípá během jízdy, ne při startu.

Přikláním se k názoru bolka.

Mě rádio pípne při RDS (když vysílají zprávy o dopravě).

Jinak PP by sám o sobě neměl co pípat. Vždy by to mělo být spojeno s něčím na palubce.

RDS nepípá.. pípá TP o kterým výše píšou víš... já se někdy zase bavím u tvých... zkus pomáhat problémy řešit a neřeš to jaký stýlem někdo odpovídá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tkže je to tak ako uviedol "acek".Mám sice F1 2004 ale je to tak s tou vločkou.Dnes som šiel z práce a bolo 4,5C.Zameral som sa nato.a naozaj keď klesla teplota na 4C objavila sa snehová vločka,PP zablikal a zaznela zvuková signalizácia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tkže je to tak ako uviedol "acek".Mám sice F1 2004 ale je to tak s tou vločkou.Dnes som šiel z práce a bolo 4,5C.Zameral som sa nato.a naozaj keď klesla teplota na 4C objavila sa snehová vločka,PP zablikal a zaznela zvuková signalizácia.

Vždyť jsem ti to napsal hned na začátku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...