Přejít na obsah

Zápach pálící se gumy u zadního kola


meggie

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Mám velice zvláštní problém. Mám Octavii 1.6 r.v. 2001. Stačí, abych ujel 7 km a už se line z prostoru levého zadního kola zápach pálící se gumy. Sundal jsem kolo, celý prostor prohlédl a zkontroloval, jestli se něco nehřeje ( buben ... ). Výfukový tlumič je taky v pořádku a je to jediná horká věc v tomto prostoru. Podotýkám, že i kolo včetně pneu je chladné. Je to pro mě fakt záhada. Na jízdu to (zatím) nemá žádný vliv. Jestli někdo znáte odpověď na můj problém, budu moc rád!!! Zdraví Vás JIRKA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som mal O 1.6 tak mi to tam smrdelo tiez, asi to bolo od vyfuku, ale nic sa tam nepalilo,resp. palil sa nejaky sajrat na vyfuku, blato prach atd. bolo to hlavne v zime, vykaslal som sa na to...

Editováno: , autor: vladoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jinak, jediné co mě napadá, jestli není něco s omezovačem brzdného tlaku, jakože by Ti brzdilo jedno kolo víc, stačí trochu a guma na kole zasmrdí a to nemusí být teplé nic okolo ... Samotnému se mi to zdá jako kravina, ale současně jediné možné řešení z laického pohledu ... musim někde sehnat nějakej manuál či příručku jak to vůbec funguje u osobáků ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Mám velice zvláštní problém. Mám Octavii 1.6 r.v. 2001. Stačí, abych ujel 7 km a už se line z prostoru levého zadního kola zápach pálící se gumy. Sundal jsem kolo, celý prostor prohlédl a zkontroloval, jestli se něco nehřeje ( buben ... ). Výfukový tlumič je taky v pořádku a je to jediná horká věc v tomto prostoru. Podotýkám, že i kolo včetně pneu je chladné. Je to pro mě fakt záhada. Na jízdu to (zatím) nemá žádný vliv. Jestli někdo znáte odpověď na můj problém, budu moc rád!!! Zdraví Vás JIRKA.

Hele, mě to také občas smrdí, prohledával jsem to u sebe a taky jsem nic nenašel.

Podle mě to je z výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hele, mě to také občas smrdí, prohledával jsem to u sebe a taky jsem nic nenašel.

Podle mě to je z výfuku.

Tak jsem tady po čase znovu. Pánové, měli jste pravdu! Bylo to opravdu z výfuku. Párkrát jsem auto prohnal po dálnici a postupně to přestávalo smrdět až to teď není cítit vůbec. Ještě jeden tip jsem dostal - prý to mohl být katalyzátor. Takže díky za tipy a mějte se! JIRKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...