Přejít na obsah

Octavia 1,9tdi 66kw zřejmě převodovka?


partyman

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych radu: Za studena vše chodí jako má být, ovšem při ohřátí motoru na provozní teplotu mne celkem dost začalo poslední dobou zlobit řazení. Jedná se o všechny stupně. Čím rychleji jedu, tím hůře se řadí. Pokud je auto podtočené, jde to znatelně lehčeji, řekl bych skoro normálně. Spojka je dělaná cca před 30tis. Olej v převodovce také měněný. Při rozjíždění s minimem plynu otřesné cukání auta, i na zpátečku. Při řazení zpátečky chroupnutí-ne vždy. Auto má najeto 372tis. tudíž jsem smířený s čímkoli, ale potřeboval bych poradit od někoho kdo se vyzná jestli spojka či převodovka, či oboje? :help:

Pokud je to převodovka, oprava zřejmě nemá smysl, protože se dá sehnat cca od 3tis.Kč

Děkuji za jakýkoli názor a radu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po konzultaci s odborníkem to vypadá na prdlou přítlačnou pružinu. Když jsem mu řekl,že auto nesnesitelně cuká při rozjezdu měl jasno. Dnes je to mnohem horší než včera! Nem,á někdo takovou zkušenost??? děkuji

a kdyz si delal tu spojku dal si novy setrvak jestli ne tak tam bude chybka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...