Přejít na obsah

Řadička


Berry

Doporučené příspěvky

Zdravím odborníky. Chtěl bych vyměnit koncovku řadící páky včetně návleku (pytle ) za červené provedení. Jak tady čtu, tak jsem pochopil, že pouze koncovku vyměnit nelze, ale musí se vyměnit celá řadička. Je to tak??? Nebo lze vyměnit jen tuto koncovku? Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě jednou se zeptám, Seal6 a já chceme vyměnit jen hlavici řadičky, pytel s rámečkem nechcem měnit.

Jde to, nebo se to mění komplet?

Já si nejsem jistej teda, ale myslím. Že jde odcvaknout hlavice řadičky od pytle, a tem je pak přidělán k takovému plastovému kroužku na který jinou hlavici nenacvakneš. Takže by šlo to z toho kroužku nějak vypreparovat a pak přidělat k hlavici.

O výknedu se vám na to mužu podívat mám doma starou řadičku.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou. Půjde mi tam tato koncovka řad. páky???

Hlíník/kůže - vhodné pro páky do průměru 15mm.

Mám Š-oct. 1,6 GLXi-74 kW.

Díkec

půjde ti tam ta koncovka, ale nepůjde ti tam pytel, pač to na ní nebudeš mít jak uchytit.... ;)

Editováno: , autor: quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundáš řadičku a když jí otočíš uvidíš plastovou obímku tu na jedné straně pomocí šroubováku rozevřeš a pytel je oddělen od koncovky. Fotky mám a dodám po výkendu. A pak mužeš dát jinou koncovku, ale asi nepřiděláš ten pytel k nové řadičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tenhle problém tlusté fofrklády v 1.6i jsem řešil mockrát. Hodně kamarádů chtělo RS řadičku do téhle motorizace, takže se to řešilo vždy tak, že se odřízla ta plastová část, která drží řadičku, pak se vzal vrták a vnitřek radičky se odvrtal na požadovaný průměr. Sám jsem si takhle upravil řadičku z VW Golf IV 1.9 TDI do své 1.6i 74 kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...