Přejít na obsah

ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?


Igor

Doporučené příspěvky

Marios, to si jí teda pěkně šetříš. Takový kilometry jsem jezdil za komančů, když nebylo kam. :D:D:D To je skoro škoda peněz za nový auto, ne ?

Čau. Jo auto si šetřím to jo, ale je to mé soukromé. Ale rozhodně si nemyslím, že by to byla škoda peněz, mám rád nové auto, ojetinu bych NIKDY nepřežil - štítím se opotřebovaných aut. Apropo, kdo má taky platit ten benzín stále že? Jinak přes zimu (od 17 listopadu do 31. března) sem s autem kvůli sněhu nejezdil, takže to jsou km vlastně za půl roku ježdění B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ano, máš pravdu :smich: Každý večer si na monitor lepím post-it papírek na kterém je napsáno Martinoslav a své ranní chvilky u kávy trávím vyhledáváním tvých příspěvků a reagováním na ně pouze a jen v negativním tónu lol-_-

Ty si vůl :smich::smich::smich::smich::smich:-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na toto už tiež myslel presne včera. Ale ja mám na kľúčoch od auta ešte DO od dvojcestného alarmu a DO od garáže. A mám 2 autá, takže všetko x2. A už tieto 2 kopy sa nedajú nosiť súčastne. Nehovoriac o tom, že máme tie maxidebilné tecničáky, v ktorých ešte treba nosiť zelenú kartu, zákonnú poistku, asistenčnú kartu a ešte čosi. Takže už len s tými vecami by som bol ako svišť. A ešte nehovorím o tom zväzku kľúčov od všadiaľ inokadiaľ. Ešte peňaženka, doklady+milión kariet (kreditky, vernostné karty), kartu od firmy, mobil. To sa už ani po vreckách nosiť nedá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
já mam na fábce nalítáno na kolech premium contact kolem 50 000 a jsou hodně málo sjeté... udělam určitě ještě jednou tolik..

No, ja pripoustim, ze moje 4x4 bere pneu asi trochu vic nez Vase auta, ale 50 000 na jednech gumach, to bych nejezdil uz kvuli bezpecnosti...

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáš v tom aj zimné? To je nejako dosť! Ja som na Fabii zodral Bridgestonky temer na slike za 50.000 km a to som sa k nim správal veľmi slušne.

No vidíš.. ještě že si mě to připoměl.. Jsem vůl. Na zimu dávam zimáky, ale je to tak 5000 až 10000 km.. jinak jsem je přehazoval ze zadku na předek... aby se sjížděli rovnoměrně... Nemůžu si je vynachválit... Na vodě a asfaltu dřepí... Prostě paráda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...