Přejít na obsah

Přední nárazník-tuning


Barmalej

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny zkušené lidičky :palec2: Mám takový malinký problém. Pořídil jsem si dle mého názoru docela dobrý nárazník.

post-22715-12691208745786_thumb.jpg

Problém nastal v tom,když jsme jej chtěli s kamošem nasadit. Přední část by byla v pohodě, ale nešlo nám dopasovat boky.

post-22715-12691213842535_thumb.jpg

Vyčnívá z něj z každé strany 1 šroub a ten dle našeho zjištění po sundání origo nárazníku nenavazoval na původní uchycení.

post-22715-12691214188048_thumb.jpg

post-22715-12691215838937_thumb.jpg

Nemáte někdo nějaký dobrý nápad, jak to vyřešit? Byla by škoda ten nárazník dát jen kvůli takové blbosti pryč :help:

Jinák mám Fábku r.v.2003. Napadlo nás, že bysme vyvrtali otvor místo původního uchycení blatníku, ale mám obavy, že by to nedělalo dobrotu a do kastle se mi nechce vrtat:aggressive: ..Popřípadně bych ocenil i další tipy na uchycení celého nárazníku, aby nějak nerezonoval či nezlobil apod. ;) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...