Přejít na obsah

drnčení při vysoké rychlosti


jirka1022

Doporučené příspěvky

Mě to drnčí při vyšších otáčkách-tak kolem 3500.

Ani pod ani přes už ne. Nějaký vibrace.

Chci to až bude čas rozdělat a nějak vylepit.

Hele a kde ti to drnčí?? Taky u spolujezdce nebo v motoru?? Jestli to jde od motoru tak to vim co je, to už jsem vyřešil. A s tím problémem při vysoké rychlosti a drnčení něčeho ve dveřích. Je to vážně něco uvolněného ve dveřích, když s nimi zahýbu tak tam něco chrastí. Budu muset sundat tapec,ale nevim jak:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a kde ti to drnčí?? Taky u spolujezdce nebo v motoru?? Jestli to jde od motoru tak to vim co je, to už jsem vyřešil. A s tím problémem při vysoké rychlosti a drnčení něčeho ve dveřích. Je to vážně něco uvolněného ve dveřích, když s nimi zahýbu tak tam něco chrastí. Budu muset sundat tapec,ale nevim jak:(

Tapec spolujazdcových dverí sa demontuje ľahko! Úplne na spodku tapecu pod odkladacou kapsou vyskrutkuješ 2 skrutky, potom oddelíš z dverného madla plast, v madle sú 2 veľké skrutky, tie vyskrutkuješ. Potom opatrne vypáčiš pred kľučkou krytku s tlačidlom el. okna, odpojíš konektor tlačidla a pod krytkou vyskrutkuješ skrutku. Potom silno škubneš výplňou za odkladaciu kapsu a prípadne potiahneš na mieste, kde sa nevycvakla západka z kovu. A už len odpojíš všetky kábliky (od reprákov, od svetla a vycvakneš bowden od kľučky. Napokon vyhákneš tapes pri skle smerom nahor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...