Přejít na obsah

Vibrace 1,9 Tdi 4x4


propet

Doporučené příspěvky

Na mojí OII čtyřkolce se začaly objevovat vibrace při zařazené šestce v otáčkách 2100 - 2300 (rychlost 110-120 km/h), při sešlápnutém plynu.

Postupem času jsem to začal zjišťovat už i u pětky a trošku čtyřky, ale jen v otáčkách motoru 2100 - 2300. Zdá se, že to jde od zadní rozvodovky, protože kdo sedí vzadu, cítí vibrace ze sedačky. Já je jen slyším. V servisu mi řekli, že je to od haldexu. Nový prý je za 100.000,-. Nejde mi do hlavy, kdyby to bylo od zadní rozvodovky, tak by to dělalo přeci u stejné rychlosti na čtyřku, pětku i šestku a ne u stejných otáček motoru, kdy se při každém kvaltu točí rozvodovka jinou rychlostí.

Jo a dělá to jen u teplého motoru. Začal jsem si toho všímat asi týden po provedené 90.000 servisce, ale to mi v servisu hned vymluvili, že tam nemohli nic provést.

Nemáte někdo zkušenost s něčím podobným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...