Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

Tak já v předčasném dárku od ježiška jezdim. Manželka dostane espresso, malej plno lega a další kraviny a nejmladšímu bylo včera 5 měsíců, takže tam bude stačit něco chrastícího na žužlání :)

jj, jak říkám, praktický věci jsou nejlepší :-)

jinak vítej Oggy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jel do Borovan na rehabilitaci. Už cesta tam byla o držku. V Borovanech je o dost víc sněhu než v ČB. A cestou zpátky jsem srubeckej kopec doslova zklouzal. Od tý doby co začalo sněžit, jsem v ČB a okolí nepotkal jedinej sypač, a to jezdim každej den. Tady na to ty silničáři úplně :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si dovedu představit, srubečak to je teror, ja jezdim denne z Bechyne do CB a rano silnice katastrofa. kopec v Tyne po rano pod snehem, kamiony maji sakra problemy, ale hlavni je ze jedou. Ale na 45km ani jeden sypac, proste nic.

Dobrá já ti pisnu SZ jestli by si byl ochotny se nekdy domluvit, je to otazka minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono je těžký, potkat silničáře když jich tak málo a mají na starosti tolik km. chápu je, že mají hodně ježděního, a že uspokojit řidiče, není žádná sranda :palec2: ale to k zimě patří, je to každej rok stejný, hodně sněhu a málo lidí, který ho odklízejí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono je těžký, potkat silničáře když jich tak málo a mají na starosti tolik km. chápu je, že mají hodně ježděního, a že uspokojit řidiče, není žádná sranda :palec2: ale to k zimě patří, je to každej rok stejný, hodně sněhu a málo lidí, který ho odklízejí :smich:

dobrá to chapu,ale kdyz uz ho potkas, tak proc tem magor nema dole alespon radlici aby to stahnul. Pochopim, ze jede treba doplnit sul,ale to je tak zatezko, aby ten pluh dal dolu a ten rozjety snih stahnul?! Tohle fakt nechapu. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to neni jen o nsilnicarich, ale taky o statni politice, porad nejsou penize atd... ;)

jinak me dostalo jak minulej tejden nabadal magistrat prahy ze maji jet mhd o vikendu, ze bude posilene a vycisti mesto od snehu. a vysledek? MHD, ktere melo jezdit casteji jezdilo s vetsi mezerou nez na jizdnim radu a se zpozedenim (myslim ted tramvaj a bus) a uklid, zadnej neprobehl a na sokolovske jsem si se Zlatickem o zledovatelej snih pekne odrel lizatko predniho narazniku a to jsem klickoval co to clo a najizdel na ten zledovatelej stred - ten zvuk me zabijel...

takze rozhodne si myaslim ze jsopui vyjimky, ale jako si stezujou prazaci ze snezi a oni nemaj cernou silnici, tak to asi taky neni uplne v poradku...

sorry, ale fakt me to nedalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece je to traga, je toho nejak moc, jak byly vanoce hekticke, tak dneska a vcera byl odpocinek... ;)

jinak na silvestra nakonec skoncim na jihu u rodicu, pac si tam jedu vyzvednout televizku, co jsme poridili, ale behem svatku uz se nevesla do auta... :(

teda Ozi to jsi byl asi moc hodny, plno dárku, kdyz to vozis na 2x ve Zlatce. :) A já dostal jen kupu ponožek(diky bohu za ne,dochazely :) ) a pak ty svetla a ten kryt nakladaci plochy na zadni naraznik. Pristi rok musim byt asi hodnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...